Caorle / Residence Galleria Gran Mado

od 2 421
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Bazén
Exkluzivní ubytování
Klimatizace
Parkování
Plážový servis
WiFi

Proč vybrat tento produkt

• výborná poloha blízko pláže i malebného centra
• pěkně vybavené apartmány
• bazén

Filtr

Charakteristika

nedávno postavená residence s bazénem se nachází v klidné části letoviska cca 200 m od východní pláže (Spiaggia di Levante) a cca 400 m od malebného historického centra letoviska. Apartmány jsou vybaveny trezorem, mikrovlnnou troubou, pračkou, TV/SAT a klimatizací a mají parkovací místo. V blízkém okolí residence najdete supermarket, obchody, restaurace a bary, Ti, kteří vyhledávají noční zábavu, si přijdou na své v centru Caorle.

Ubytování

Mono - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a dvěma rozkládacími jednolůžky, kuchyňský kout, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa.
Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa. Apartmány typu bilo Comfort se nachází v 1. patře a mají prostornou terasu. 
Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem, pokoj s palandou, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén, výtah, solarium, kryté parkoviště.

Pláž

200 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, závěrečný úklid, klimatizaci, parkovací místo, vstup do bazénu (11.05.-14.09.), pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt., týdenní paušální poplatek 80 €/apt. (zahrnuje spotřebu energie, vody a plynu a plážový servis).

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 12 €/os./výměna; dětská postýlka 20 €/týden, malé zvíře 50 €/týden.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Rybářské městečko Caorle vás nadchne svým historickým centrem s typickými barevnými domy a úzkými uličkami lemovanými řadou obchůdků, kaváren a pizzerií. Své kouzlo má především rušné "lungomare" - pobřežní promenáda zdobená sochami umělců z mnoha zemí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING