Filtr

Charakteristika

středisko s bazénem leží mezi letovisky Lido di Jesolo a Punta Sabbioni. Nachází se u pláže na klidném místě a je obklopeno piniovým lesíkem. Villaggio nabízí ubytování v mobilhomech vybavených TV a klimatizací.

Ubytování

Trilo 4 - typ Baia San Marco, Comfort a Classic; obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa nebo veranda. Trilo 4+2 - typ Blu Romantic a Baia Lux, max. 4 osoby a 2 děti do 12 let; obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím jednolůžkem nebo dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky a popř. jedním vyvýšeným lůžkem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa. Quadri 6 - typ Baia Revolution; obývací pokoj s kuchyňským koutem a gaučem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, pokoj s palandou, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), veranda.

Stravování

vlastní. Na místě možnost dokoupení snídaní, polopenze nebo plné penze.

Vybavenost

bazénový komplex se skluzavkami a vířivkou, restaurace, bar, recepce, animační programy a miniklub, spa centrum (vířivka, sauna, masáže), posilovna, zahrada, dětské hřiště, minimarket, prádelna, půjčovna kol, parkoviště, WiFi.

Pláž

u pláže, písečná, soukromá.

Nástup na ubytování

sobota nebo neděle u typu Baia Comfort nebo Blu Romantic, od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, vstup do bazénů (cca 15.05.-30.09.), animační programy (červenec, srpen), parkovací místo, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

závěrečný úklid 70 € (pokud neuklidí klient sám); ložní prádlo 12 €/manželská postel/výměna, 10 €/samostatné lůžko/výměna; klimatizace 7 €/den; snídaně 12 €/den, děti do 12 let 10 €/den; polopenze 34 €/den, děti do 12 let 28 €/den; plná penze 44 €/den, děti do 12 let 36 €/den; WiFi 5 €/den; dětská postýlka 3 €/noc; 2. parkovací místo 6 €/den; plážový servis 10-23 €/den; malé zvíře 5-9 €/noc dle období + příplatek 35 € za dezinfekci.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa cca 0,6 €/os./noc.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING