Filtr

Charakteristika

apartmánový dům stojí ve druhé řadě ve východní části letoviska. Má výhodnou polohu: nachází se v klidné zóně mezi Piazza Milano a Piazza Torino s velkým množstvím různých obchodů, barů a restaurací. Apartmány jsou umístěny v prvním nebo druhém patře. Kuchyně a koupelny prošly nedávnou rekonstrukcí. Apartmány jsou vybaveny TV, trezorem a stropním ventilátorem a mají balkon a parkovací místo.

Ubytování

Bilo – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, balkon. Některé apartmány bez rozkládacího dvoulůžka v obývacím pokoji, ložnice s manželskou postelí a palandou.
Trilo - obývací pokoj s rozkládacím jednolůžkem a kuchyňským koutem, ložnice se třemi samostatnými lůžky, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, balkon.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

parkoviště.

Pláž

180 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, závěrečný úklid, plážový servis, parkovací místo, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 150 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

transfer od agentury k apartmánu cca 15 €/max. 4 osoby/1 cesta.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Zvířata nejsou povolena. Pobytová taxa cca 1 €/noc/os. od 12 let, po dobu max. 7 nocí.

Příplatky

vratná kauce 100 €/apt., závěrečný úklid 40 €/apt.

Informace o letovisku

Lido di Jesolo, nejmladší a zároveň největší letovisko benátského regionu s téměř patnáctikilometrovou písečnou pláží, je známé především svým pulzujícím denním i nočním životem. Celé letovisko je lemováno dlouhou promenádou s několika stovkami obchodů, restaurací, kaváren, která se večer mění v rušné korzo. Na své si zde přijdou jak mladí lidé, tak rodiny s dětmi i senioři: zatímco centrum města je vyhlášeným místem se spoustou zábavy, okrajové části poskytují příjemné ubytování v relativně klidném prostředí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING