Lido di Jesolo / Apartmány Skytours

od 3 390
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

apartmány se nachází na Piazza Drago cca 300 m od pláže. Jsou umístěny v prvním nebo druhém poschodí a jsou vybaveny TV, trezorem, pračkou, klimatizací a WiFi. Parkovací místo se nachází cca 300 m od residence. Apartmány jsou přímo nad partnerskou agenturou, proto jsou dobrým řešením i pro klienty autobusovou dopravou.

Ubytování

Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

výtah, parkoviště, WiFi.

Pláž

300 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, klimatizaci, závěrečný úklid, plážový servis, WiFi, parkovací místo, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 150 €/apt.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Zvířata nejsou povolena. Pobytová taxa 1-3 €/noc/os. od 12 let, po dobu max. 7 nocí.

Informace o letovisku

Lido di Jesolo, nejmladší a zároveň největší letovisko benátského regionu s téměř patnáctikilometrovou písečnou pláží, je známé především svým pulzujícím denním i nočním životem. Celé letovisko je lemováno dlouhou promenádou s několika stovkami obchodů, restaurací, kaváren, která se večer mění v rušné korzo. Na své si zde přijdou jak mladí lidé, tak rodiny s dětmi i senioři: zatímco centrum města je vyhlášeným místem se spoustou zábavy, okrajové části poskytují příjemné ubytování v relativně klidném prostředí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING