Lido di Jesolo / Hotel Al Mare

od 12 890
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Novinka
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

rodinný hotel s dlouhou tradicí se nachází na Piazza Marconi u hlavní třídy, která se každý večer mění v pěší zónu, a jen cca 70 m od pláže. Hotel prošel nedávnou částečnou rekonstrukcí. Pohostinnost majitelů garantuje dovolenou ve znamení vynikající kuchyně a tradiční benátské pohostinnosti. Doporučujeme pro dobrý poměr ceny a kvality služeb.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, fén, trezor a klimatizaci.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře výběr z menu, přílohy formou bufetu, bez nápojů v ceně. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

restaurace, výtah, parkoviště, WiFi.

Pláž

70 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7× polopenzi, klimatizaci, plážový servis, parkoviště (omezený počet míst), delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

dětská postýlka 6 €/noc.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 440 Kč/noc, plná penze 400 Kč/os./den, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 2 do 7 let na přistýlce 50 %, děti od 7 do 13 let na přistýlce 30 %, dospělá osoba na přistýlce 10 %.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1,3 €/noc/os. od 10 let.

Informace o letovisku

Lido di Jesolo, nejmladší a zároveň největší letovisko benátského regionu s téměř patnáctikilometrovou písečnou pláží, je známé především svým pulzujícím denním i nočním životem. Celé letovisko je lemováno dlouhou promenádou s několika stovkami obchodů, restaurací, kaváren, která se večer mění v rušné korzo. Na své si zde přijdou jak mladí lidé, tak rodiny s dětmi i senioři: zatímco centrum města je vyhlášeným místem se spoustou zábavy, okrajové části poskytují příjemné ubytování v relativně klidném prostředí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING