Lido di Jesolo / Hotel Atene

od 13 390
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

nově zrekonstruovaný hotel leží v centrální části letoviska na Via Bafile jen cca 20 m od zlatavé písčité pláže. Je umístěný mezi Piazza Brescia a Piazza Mazzini. Den můžete začít snídaní na terase. Hotelová restaurace nabízí místní a mezinárodní pokrmy z masa a ryb.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, trezor, fén, klimatizaci a balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře servírované, výběr z menu, přílohy formou bufetu, bez nápojů v ceně. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

restaurace, bar, společenská místnost s TV, půjčovna kol, parkoviště, WiFi.

Pláž

20 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7× polopenzi, plážový servis, klimatizaci, WiFi, vstup do bazénu, parkoviště (omezený počet míst), delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 270 Kč/noc, plná penze 270 Kč/os./den, dětská postýlka 300 Kč/noc (včetně stravy), cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 1 do 2 let na přistýlce 80 %, děti od 2 do 6 let na přistýlce 50 %, děti od 6 do 12 let na přistýlce 30 %, dospělá osoba na přistýlce 10 %.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1,3 €/noc/os. od 12 let, po dobu max. 7 nocí.

Informace o letovisku

Lido di Jesolo, nejmladší a zároveň největší letovisko benátského regionu s téměř patnáctikilometrovou písečnou pláží, je známé především svým pulzujícím denním i nočním životem. Celé letovisko je lemováno dlouhou promenádou s několika stovkami obchodů, restaurací, kaváren, která se večer mění v rušné korzo. Na své si zde přijdou jak mladí lidé, tak rodiny s dětmi i senioři: zatímco centrum města je vyhlášeným místem se spoustou zábavy, okrajové části poskytují příjemné ubytování v relativně klidném prostředí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING