Lido di Jesolo / Hotel Brioni Mare

od 11 890
doprava Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Exkluzivní ubytování
Klimatizace
Novinka
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

nově zrekonstruovaný hotel s bazénem se nachází v centrální části letoviska na klidném místě pouhých 50 m od soukromé pláže. Hotel se vyznačuje pohostinnou a srdečnou atmosférou. Moderní hotelové pokoje jsou komfortně zařízeny. Relaxovat můžete i na střešní terase s vířivkou. Hotel je vzdálen 5 km od acquaparku Aqualandia a 10 minut jízdy autem od golfového hřiště.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, minibar, trezor (na vyžádání, za příplatek), klimatizaci a balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře výběr z menu, přílohy formou bufetu, bez nápojů v ceně.

Vybavenost

bazén, restaurace, výtah, terasa s barem, vířivka, společenská místnost s TV, půjčovna kol, parkoviště, WiFi.

Pláž

50 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7× polopenzi, plážový servis, vstup do bazénu, klimatizaci, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

trezor 1,5 €/pokoj/den, půjčovna kol 1,5 €/kolo/hod., WiFi 5 €/24 hod.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 1080 Kč/noc, dětská postýlka a strava 470 Kč/noc (povinné pro děti do 2 let), cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 2 do 3 let na přistýlce 80 %, děti od 3 do 6 let na přistýlce 50 %, děti od 6 do 12 let na přistýlce 30 %, dospělá osoba na přistýlce 10 %.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1,5 €/noc/os. od 12 let, po dobu max. 7 nocí.

Informace o letovisku

Lido di Jesolo, nejmladší a zároveň největší letovisko benátského regionu s téměř patnáctikilometrovou písečnou pláží, je známé především svým pulzujícím denním i nočním životem. Celé letovisko je lemováno dlouhou promenádou s několika stovkami obchodů, restaurací, kaváren, která se večer mění v rušné korzo. Na své si zde přijdou jak mladí lidé, tak rodiny s dětmi i senioři: zatímco centrum města je vyhlášeným místem se spoustou zábavy, okrajové části poskytují příjemné ubytování v relativně klidném prostředí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING