Lido di Jesolo / Hotel Cambridge

od 19 690
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Exkluzivní ubytování
Klimatizace
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

nedávno zrekonstruovaný hotel s bazénem je umístěn přímo na pláži a několik kroků od známého náměstí Piazza Mazzini, centra denního a nočního života. Nachází se na Via Bafile, kde najdete spoustu restaurací, zábavních podniků a obchodů a která se večer mění na pěší zónu. Hotel disponuje 84 komfortními hotelovými pokoji s balkonem, ze kterých se nabízí přímý nebo boční výhled na moře. Od roku 2015 se hotel pyšní zcela zrenovovaným bazénem s vířivkou a panoramatickým výhledem na moře.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, ledničku, fén, trezor, klimatizaci a balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře servírované, výběr z několika menu, přílohy formou bufetu, bez nápojů v ceně. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, půjčovna kol, parkoviště, WiFi.

Pláž

u pláže, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7× polopenzi, plážový servis, vstup do bazénu, klimatizaci, WiFi, parkoviště (omezený počet míst), delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

lehátko u bazénu 5 €/den.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 710 Kč/noc, plná penze 640 Kč/os./den, dětská postýlka (povinné u infanta do 2 let) 880 Kč/noc, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 2 do 3 let na přistýlce 50 %, děti od 3 do 7 let na přistýlce 45 %, děti od 7 do 10 let na přistýlce 40 %, děti od 10 do 13 let na přistýlce 30 %, dospělá osoba na přistýlce 20 %.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1,5 €/noc/os. od 12 let, po dobu max. 7 nocí.

Informace o letovisku

Lido di Jesolo, nejmladší a zároveň největší letovisko benátského regionu s téměř patnáctikilometrovou písečnou pláží, je známé především svým pulzujícím denním i nočním životem. Celé letovisko je lemováno dlouhou promenádou s několika stovkami obchodů, restaurací, kaváren, která se večer mění v rušné korzo. Na své si zde přijdou jak mladí lidé, tak rodiny s dětmi i senioři: zatímco centrum města je vyhlášeným místem se spoustou zábavy, okrajové části poskytují příjemné ubytování v relativně klidném prostředí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING