Lido di Jesolo / Hotel Cesare Augustus

od 29 790
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Exkluzivní ubytování
Klimatizace
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

komfortní hotel s bazénem leží přímo u pláže na klidném místě v centrální části letoviska poblíž Piazza Aurora. Hotelové pokoje jsou moderně zařízeny a většina má výhled na moře. Snídaně se podává na terase situované k moři, večeře se servírují v restauraci u zahrady. K hotelu náleží panoramatický putting green.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje Classic s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, trezor (na vyžádání, za příplatek), minibar, fén, klimatizaci a balkon. Pokoje typu Elegance (na vyžádání, za příplatek) mají přímý výhled na moře.

Stravování

polopenze. Snídaně a večeře formou bufetu, bez nápojů v ceně.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, výtahy, společenská místnost s TV, dětské hřiště, putting green, půjčovna kol, parkoviště, WiFi.

Pláž

u pláže, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7× polopenzi, plážový servis, vstup do bazénu, klimatizaci, parkoviště (omezený počet míst), delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

trezor 1,5 €/pokoj/den, lehátko u bazénu cca 5 €/den, půjčovna kol 1,5 €/kolo/hod., WiFi 5 €/pobyt.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 1 380 Kč/noc, pokoj Elegance 340 Kč/os./noc, infant 540 Kč/os./noc (povinné pro děti do 2 let, zahrnuje dětskou postýlku a stravu), cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 2 do 3 let na přistýlce 80 %, děti od 3 do 6 let na přistýlce 50 %, děti od 6 do 12 let na přistýlce 30 %, dospělá osoba na přistýlce 10 %.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1,5 €/noc/os. od 12 let, po dobu max. 7 nocí.

Informace o letovisku

Lido di Jesolo, nejmladší a zároveň největší letovisko benátského regionu s téměř patnáctikilometrovou písečnou pláží, je známé především svým pulzujícím denním i nočním životem. Celé letovisko je lemováno dlouhou promenádou s několika stovkami obchodů, restaurací, kaváren, která se večer mění v rušné korzo. Na své si zde přijdou jak mladí lidé, tak rodiny s dětmi i senioři: zatímco centrum města je vyhlášeným místem se spoustou zábavy, okrajové části poskytují příjemné ubytování v relativně klidném prostředí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING