Filtr

Charakteristika

rodinný hotel leží na klidném místě cca 150 m od pláže a blízko Piazza Marina, jen 100 m od hlavní nákupní promenády. Skládá se ze dvou budov (hlavní budova a depandance). Hotelové pokoje jsou jednoduše zařízeny.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, trezor, klimatizaci, některé s balkonem (na vyžádání, za příplatek).

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře servírované, výběr z menu, přílohy formou bufetu, bez nápojů v ceně. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

restaurace, bar, parkoviště, WiFi.

Pláž

150 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, plážový servis, klimatizaci, parkoviště (omezený počet míst), delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 440 Kč/noc, plná penze 310 Kč/os./den, balkon 100 Kč/os./noc, cestovní pojištění Uniqa..

Slevy

děti od 3 do 14 let na přistýlce 50 %, dospělá osoba na přistýlce 20 %.

Poznámka

Pobytová taxa cca 0,9 €/noc/os. od 12 let, po dobu max. 7 nocí.

Informace o letovisku

Lido di Jesolo, nejmladší a zároveň největší letovisko benátského regionu s téměř patnáctikilometrovou písečnou pláží, je známé především svým pulzujícím denním i nočním životem. Celé letovisko je lemováno dlouhou promenádou s několika stovkami obchodů, restaurací, kaváren, která se večer mění v rušné korzo. Na své si zde přijdou jak mladí lidé, tak rodiny s dětmi i senioři: zatímco centrum města je vyhlášeným místem se spoustou zábavy, okrajové části poskytují příjemné ubytování v relativně klidném prostředí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING