Lido di Jesolo / Hotel International

od 11 690
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Náš tip
Novinka
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

rodinný hotel složeny z 54 pokojů má vynikající polohu přímo na promenádě v rušném centru letoviska v blízkosti Piazza Marina, cca 40 m od pláže a zároveň nedaleko aquaparku. Pokoje jsou pohodlně a vkusně zařízeny. Po večerní procházce po promenádě můžete večer završit v hotelové restauraci "Bavaria Stuberl" s terasou a vychutnat si sklenici piva nebo kvalitního italského vína.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, trezor, fén, klimatizaci (na vyžádání, za příplatek), balkon (na vyžádání, za příplatek).

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře výběr z menu, přílohy formou bufetu, bez nápojů v ceně.

Vybavenost

restaurace, bar, výtah, parkoviště, WiFi.

Pláž

40 m, soukromá, jemný písek, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7× polopenzi, plážový servis, parkoviště (omezený počet míst), delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

malé zvíře 5 €/noc.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 300 Kč/os./noc, klimatizace 200 €/pokoj/noc, balkon 100 Kč/os./noc, dětská postýlka 200 Kč/noc, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti do 6 let na přistýlce ZDARMA, děti od 6 do 12 let na přistýlce 50 %, děti od 12 do 16 let na přistýlce 30 %, dospělá osoba na přistýlce 10 %.

Poznámka

Malé zvíře povoleno na vyžádání za příplatek, platba na místě. Pobytová taxa 0,9 €/noc/os. od 12 let, po dobu max. 7 nocí.

Informace o letovisku

Lido di Jesolo, nejmladší a zároveň největší letovisko benátského regionu s téměř patnáctikilometrovou písečnou pláží, je známé především svým pulzujícím denním i nočním životem. Celé letovisko je lemováno dlouhou promenádou s několika stovkami obchodů, restaurací, kaváren, která se večer mění v rušné korzo. Na své si zde přijdou jak mladí lidé, tak rodiny s dětmi i senioři: zatímco centrum města je vyhlášeným místem se spoustou zábavy, okrajové části poskytují příjemné ubytování v relativně klidném prostředí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING