Lido di Jesolo / Hotel Le Soleil

od 19 305
doprava Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Exkluzivní ubytování
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Parkování
Plážový servis
WiFi

Proč vybrat tento produkt

• luxusní ubytování u pláže
• bazény pro dospělé i děti

Filtr

Charakteristika

komfortní moderní hotel se nachází přímo na pláži nedaleko Piazza Aurora a kousek od Piazza Mazzini, vyhlášené nákupní pěší zóny proslulé svým množstvím obchodů a restaurací. Hotel se skládá ze dvou vzájemně propojených budov: původního hotelu a nedávno postavené nové části. V restauraci se servírují výborné pokrmy z masa a ryb. Posnídat můžete na terase s pěkným výhledem na moře. Hostům jsou k dispozici 3 vyhřívané bazény: dětský bazén, bazén s vířivkou a plavecký bazén. Prostornou krytou terasu s posezením lze využít nejen při špatném počasí, ale kdykoli budete chtít pobývat na čerstvém mořském vzduchu a odpočinout si od slunce. Nově hotel nabízí tak fitness centrum s panoramatickým výhledem v nejvyšším poschodí. Vzhledem ke kvalitním službám hotel doporučujeme i náročným klientům, a to jak párům, tak i rodinám s dětmi.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, trezor, minibar, fén, klimatizaci a balkon. Možnost ubytování v pokojích s bočním výhledem na moře (na vyžádání, za příplatek).

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře výběr z několika menu o 3 chodech, přílohy formou bufetu, bez nápojů v ceně. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

bazény, restaurace, bar, společenská místnost s TV, SPA, fitness centrum, terasa, garáže, parkoviště, WiFi.

Pláž

30 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, plážový servis, vstup do bazénu, klimatizaci, WiFi, parkoviště, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

lehátko a ručníky u bazénu cca 10 €/den, garáž 15 €/den.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 780 Kč/noc, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 2 do 7 let na přistýlce 50 %, děti od 7 do 12 let na přistýlce 25 %, dospělá osoba na přistýlce 15 %.

Poznámka

Pobytová taxa cca 2,3 €/noc/os. od 10 let.

Informace o letovisku

Lido di Jesolo, nejmladší a zároveň největší letovisko benátského regionu s téměř patnáctikilometrovou písečnou pláží, je známé především svým pulzujícím denním i nočním životem. Celé letovisko je lemováno dlouhou promenádou s několika stovkami obchodů, restaurací, kaváren, která se večer mění v rušné korzo. Na své si zde přijdou jak mladí lidé, tak rodiny s dětmi i senioři: zatímco centrum města je vyhlášeným místem se spoustou zábavy, okrajové části poskytují příjemné ubytování v relativně klidném prostředí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING