Filtr

Charakteristika

pěkný hotel s bazénem se nachází v západní části letoviska u pěší zóny mezi náměstím Piazza Marina a Piazza Nember jen cca 80 m od pláže. Je veden přímo svými majiteli. Pokoje jsou jednoduše zařízeny a některé mají výhled na moře. Známý aquapark Caribe Bay je vzdálen cca deset minut pěší chůze. Doporučujeme všem, kteří upřednostňují dobrý poměr ceny a kvality.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, trezor, fén, klimatizaci a balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře výběr z několika menu, přílohy formou bufetu, bez nápojů v ceně. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, parkoviště, WiFi.

Pláž

80 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, plážový servis, klimatizaci, vstup do bazénu, WiFi, parkoviště (omezený počet míst), delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

dětská postýlka 11 €/noc.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 370 Kč/noc, plná penze 300 Kč/os./den, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 2 do 14 let na přistýlce 50 %, dospělá osoba na přistýlce 20 %.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1,3 €/noc/os. od 12 let, po dobu max. 7 nocí.

Informace o letovisku

Lido di Jesolo, nejmladší a zároveň největší letovisko benátského regionu s téměř patnáctikilometrovou písečnou pláží, je známé především svým pulzujícím denním i nočním životem. Celé letovisko je lemováno dlouhou promenádou s několika stovkami obchodů, restaurací, kaváren, která se večer mění v rušné korzo. Na své si zde přijdou jak mladí lidé, tak rodiny s dětmi i senioři: zatímco centrum města je vyhlášeným místem se spoustou zábavy, okrajové části poskytují příjemné ubytování v relativně klidném prostředí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING