Lido di Jesolo / Park Hotel Cellini

od 17 690
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Exkluzivní ubytování
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Novinka
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

komfortní hotel s bazénem leží na klidném místě přímo u pláže v centrální části letoviska. Hotelové pokoje jsou elegantně zařízeny a mají výhled na moře. Relaxovat můžete nejen na soukromé pláži nebo u bazénu s vířivkou, ale také v sauně.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV, trezor, minibar, fén, klimatizaci a balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře servírované, výběr z několika menu, přílohy formou bufetu, bez nápojů v ceně. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, výtah, vířivka, posilovna, sauna, dětský koutek, zahrada, parkoviště, WiFi.

Pláž

u pláže, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7× polopenzi, plážový servis, vstup do bazénu, klimatizaci, WiFi, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 1 200 Kč/noc, plná penze 370 Kč/os./den, přímý výhled na moře 1310 Kč/pokoj/noc, Junior Suite 640 Kč/pokoj/noc, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 3 do 7 let na přistýlce 50 %, děti od 7 do 15 let na přistýlce 30 %, dospělá osoba na přistýlce 20 %.

Poznámka

Pobytová taxa cca 2,3 €/noc/os. od 12 let, po dobu maximálně 7 nocí.

Informace o letovisku

Lido di Jesolo, nejmladší a zároveň největší letovisko benátského regionu s téměř patnáctikilometrovou písečnou pláží, je známé především svým pulzujícím denním i nočním životem. Celé letovisko je lemováno dlouhou promenádou s několika stovkami obchodů, restaurací, kaváren, která se večer mění v rušné korzo. Na své si zde přijdou jak mladí lidé, tak rodiny s dětmi i senioři: zatímco centrum města je vyhlášeným místem se spoustou zábavy, okrajové části poskytují příjemné ubytování v relativně klidném prostředí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING