Lido di Jesolo / Residence Ariston

od 2 287
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Náš tip
Parkování
Plážový servis
WiFi

Proč vybrat tento produkt

• umístění na klidném místě přímo u pláže

Filtr

Charakteristika

pětipatrová residence leží uprostřed zeleně na klidném místě přímo u pláže. Je vzdálena cca 2,5 km od Piazza Torino, obchody, restaurace a bary najdete ve vzdálenosti 800 m. Osobitě zařízené apartmány jsou vybaveny TV a trezorem a mají menší balkon a parkovací místo.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), balkon. Možnost apartmánu bez rozkládacího dvoulůžka, s palandou v ložnici. Trilo - obývací pokoj s gaučem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem, pokoj s palandou, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), balkon.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

výtah, parkoviště, WiFi.

Pláž

u pláže, soukromá, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, plážový servis, parkovací místo, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 200 €/apt., závěrečný úklid 50 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 6 €/os./výměna, ručníky 6 €/os./výměna, klimatizace 35 €/týden, WiFi 5 €/den, dětská postýlka 5 €/den. Vše nutno rezervovat v CK.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1 €/os./noc.

Informace o letovisku

Lido di Jesolo, nejmladší a zároveň největší letovisko benátského regionu s téměř patnáctikilometrovou písečnou pláží, je známé především svým pulzujícím denním i nočním životem. Celé letovisko je lemováno dlouhou promenádou s několika stovkami obchodů, restaurací, kaváren, která se večer mění v rušné korzo. Na své si zde přijdou jak mladí lidé, tak rodiny s dětmi i senioři: zatímco centrum města je vyhlášeným místem se spoustou zábavy, okrajové části poskytují příjemné ubytování v relativně klidném prostředí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING