Lido di Jesolo / Residence Torino

od 6 790
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Bazén
Náš tip
Parkování
Plážový servis

Filtr

Charakteristika

residence s bazénem se nachází na Piazza Torino ve druhé řadě cca 100 m od pláže. Apartmány se nachází ve 4. patře s výtahem. Jsou standardně zařízeny, vybaveny TV a mají balkon a parkovací místo.

Ubytování

Mono - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, vlastní sociální příslušenství, balkon. Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, balkon; nebo obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice se dvěma samostatnými lůžky a palandou, vlastní sociální příslušenství, balkon

Stravování

vlastní.

Vybavenost

výtah, parkoviště.

Pláž

100 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, závěrečný úklid, plážový servis, vstup do bazénu (cca 01.06.-15.09.), parkovací místo, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 150 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

transfer od agentury k apartmánu cca 15 €/apt./1 cesta.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Zvířata nejsou povolena. Pobytová taxa 1 - 3 €/noc/os. od 12 let, po dobu max. 7 nocí.

Informace o letovisku

Lido di Jesolo, nejmladší a zároveň největší letovisko benátského regionu s téměř patnáctikilometrovou písečnou pláží, je známé především svým pulzujícím denním i nočním životem. Celé letovisko je lemováno dlouhou promenádou s několika stovkami obchodů, restaurací, kaváren, která se večer mění v rušné korzo. Na své si zde přijdou jak mladí lidé, tak rodiny s dětmi i senioři: zatímco centrum města je vyhlášeným místem se spoustou zábavy, okrajové části poskytují příjemné ubytování v relativně klidném prostředí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING