Lignano / Hotel Alisei

od 11 790
doprava Autokarem | Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Náš tip
Novinka
Parkování
Plážový servis
WiFi

Filtr

Charakteristika

moderní hotel s bazénem leží na klidném místě mezi piniemi v části Lignano Sabbiadoro, cca 400 m od pláže a blízko centra letoviska. Disponuje 45 prostornými, komfortně zařízenými pokoji. Hotel nabízí vynikající poměr kvality a ceny a bohaté zázemí. V blízkosti hotelu se nachází obchody, kavárny, restaurace a bary.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, trezor, fén, klimatizaci a balkon.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře výběr z menu, přílohy formou bufetu, bez nápojů v ceně. V období 15.06.-06.09. možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, výtah, společenská místnost s TV, dětský koutek, Internet point, půjčovna kol, parkoviště, WiFi.

Pláž

400 m, soukromá, písečná, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, plážový servis, klimatizaci, vstup do bazénu, WiFi, parkoviště (omezený počet míst), asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

dětská postýlka 10 €/noc, malé zvíře 8 €/noc.

Příplatky

jednolůžkový pokoj 840 Kč/noc, plná penze 350 Kč/os./den, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 3 do 8 let na přistýlce 50 %, děti od 8 do 14 let na přistýlce 30 %, dospělá osoba na přistýlce 10 %.

Informace o letovisku

Díky dokonalému turistickému servisu a množství atrakcí pro všechny věkové skupiny, zejména pro ty nejmenší, patří Lignano k nejnavštěvovanějším letoviskům Severní Itálie. Čilým denním i nočním životem se vyznačuje část Sabbiadoro s promenádou lemovanou restauracemi, kavárnami, obchody a luxusními butiky. Naopak za nejklidnější je považována část Riviera. Další část Pineta je jedna velká zelená piniová oáza obklopená uličkami s penziony, hotely a vilami. V této čísti se nachází většina zábavních atrakcí Lignana.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING