Lignano / Hotel Old River

od 9 517
doprava Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Náš tip
Parkování
WiFi

Proč vybrat tento produkt

• oblíbený hotel pár kroků od pláže
• bazén
• vhodné ubytování pro páry i rodiny s dětmi
• děti do 4 let zdarma

Filtr

Charakteristika

rodinný hotel, který prošel nedávnou rekonstrukcí, se nachází cca 120 m od pláže v klidné části letoviska Lignano Riviera. Stravování probíhá v moderní a nově zařízené restauraci, posedět můžete také na venkovní terase. Nedaleko hotelu se nachází tenisové kurty, samotné letovisko potom nabízí další možnosti zábavy jako obchody, bary, restaurace, aquapark, zábavní park Gulliverlandia, ZOO Punta Verde a golfové hřiště.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, trezor, klimatizaci a balkon. Na vyžádání možnost ubytování v propojených pokojích až pro 5 osob.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetu; večeře výběr ze 3 druhů jídel prvního a druhého chodu, přílohy formou bufetu, dezert, ovoce nebo zmrzlina, bez nápojů v ceně. Možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, výtah, společenská místnost s TV, solárium, dětské hřiště, půjčovna kol, parkoviště, WiFi.

Pláž

120 m, písečná, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, klimatizaci, vstup do bazénu, půjčovnu kol, WiFi, používání převlékací kabiny na pláži, parkoviště, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Příplatky

plná penze 290 Kč/os./den, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 4 do 14 let na přistýlce 50 %, dospělá osoba na přistýlce 20 %.

Poznámka

Pobytová taxa cca 0,8 €/noc os. od 12 let.

Informace o letovisku

Díky dokonalému turistickému servisu a množství atrakcí pro všechny věkové skupiny, zejména pro ty nejmenší, patří Lignano k nejnavštěvovanějším letoviskům Severní Itálie. Čilým denním i nočním životem se vyznačuje část Sabbiadoro s promenádou lemovanou restauracemi, kavárnami, obchody a luxusními butiky. Naopak za nejklidnější je považována část Riviera. Další část Pineta je jedna velká zelená piniová oáza obklopená uličkami s penziony, hotely a vilami. V této čísti se nachází většina zábavních atrakcí Lignana.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING