Filtr

Charakteristika

příjemný pětipatrový turistický komplex s bazénem leží v klidné části Riviera. Nachází se nedaleko od přístavu Marina Uno, 550 m od pláže a 300 m od obchodní zóny. Středisko je obklopeno zelení. Všechny apartmány jsou vybaveny klimatizací, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a TV a mají parkovací místo.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a popř. jedním samostatným lůžkem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén pro dospělé a děti, recepce, výtah, parkoviště.

Pláž

550 m, soukromá, jemný písek, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, plážový servis, klimatizaci, závěrečný úklid (kuchyňský kout uklízí klienti sami nebo za příplatek 40 - 80 €), vstup do bazénu, parkovací místo (omezený počet míst), delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

malé zvíře 35 €/pobyt.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Díky dokonalému turistickému servisu a množství atrakcí pro všechny věkové skupiny, zejména pro ty nejmenší, patří Lignano k nejnavštěvovanějším letoviskům Severní Itálie. Čilým denním i nočním životem se vyznačuje část Sabbiadoro s promenádou lemovanou restauracemi, kavárnami, obchody a luxusními butiky. Naopak za nejklidnější je považována část Riviera. Další část Pineta je jedna velká zelená piniová oáza obklopená uličkami s penziony, hotely a vilami. V této čísti se nachází většina zábavních atrakcí Lignana.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING