Filtr

Charakteristika

moderní třináctipatrový dům leží přímo u moře v části Lignano Sabbiadoro, cca 600 m od centra letoviska. Apartmány různých typologií jsou komfortně zařízeny, vybaveny TV, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a klimatizací a téměř všechny mají výhled na moře.

Ubytování

Mono - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a jednolůžkem, nebo se dvěma rozkládacími dvoulůžky, kuchyňský kout, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa.  Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem nebo dvěma rozkládacími jednolůžky nebo palandou, kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa. Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky nebo palandou, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, terasa. Quadri - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, dva pokoje s jedním samostatným lůžkem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, 2 terasy.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

hala s recepcí, výtah, parkoviště.

Pláž

u pláže, soukromá, jemný písek, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, plážový servis, klimatizaci, závěrečný úklid (kuchyňský kout uklízí klienti sami nebo za příplatek 40 - 80 €), parkovací místo, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

malé zvíře 35 €/pobyt.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Díky dokonalému turistickému servisu a množství atrakcí pro všechny věkové skupiny, zejména pro ty nejmenší, patří Lignano k nejnavštěvovanějším letoviskům Severní Itálie. Čilým denním i nočním životem se vyznačuje část Sabbiadoro s promenádou lemovanou restauracemi, kavárnami, obchody a luxusními butiky. Naopak za nejklidnější je považována část Riviera. Další část Pineta je jedna velká zelená piniová oáza obklopená uličkami s penziony, hotely a vilami. V této čísti se nachází většina zábavních atrakcí Lignana.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING