Filtr

Charakteristika

sedmipatrová residence se 4 vchody se nachází pár kroků od pláže a cca 250 m od centra. Leží mezi ulicemi Millefiori a Lilienfeld. Apartmány jsou vybaveny klimatizací, mikrovlnnou troubou, TV, trezorem a kávovarem a mají balkon a parkovací místo. V přízemí najdete obchody, bar a půjčovnu kol.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon. Apartmány typu bilo 3+2S jsou zrekonstruovány, vybaveny navíc pračkou a myčkou, mají moderní nábytek a boční výhled na moře.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

výtah, parkoviště, WiFi.

Pláž

50-80 m, písečná, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, klimatizaci, parkovací místo (cca 350 m od residence), delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt., v případě skupiny do 26 let 300 €/apt.; závěrečný úklid 35 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 10 €/os./výměna, ručníky 12 €/os./výměna; dětská postýlka 20 €/týden, WiFi 20 €/týden, malé zvíře 70 €/pobyt. Vše nutno vyžádat v CK.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa cca 0,7 €/noc/os. od 12 let, maximálně po dobu 10 nocí.

Informace o letovisku

Díky dokonalému turistickému servisu a množství atrakcí pro všechny věkové skupiny, zejména pro ty nejmenší, patří Lignano k nejnavštěvovanějším letoviskům Severní Itálie. Čilým denním i nočním životem se vyznačuje část Sabbiadoro s promenádou lemovanou restauracemi, kavárnami, obchody a luxusními butiky. Naopak za nejklidnější je považována část Riviera. Další část Pineta je jedna velká zelená piniová oáza obklopená uličkami s penziony, hotely a vilami. V této čísti se nachází většina zábavních atrakcí Lignana.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING