Filtr

Charakteristika

moderní, nedávno postavená residence se nachází cca 50 m od pláže přímo v centru Lignano Sabbiadoro. Všechny apartmány jsou vybaveny TV/SAT, trezorem, fénem, mikrovlnnou troubou, pračkou, myčkou, kávovarem a rychlovarnou konvicí a mají parkovací místo. V okolí residence najdete obchody, bary a restaurace.

Ubytování

Trilo C7 - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, ložnice s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, bez balkonu s vlastním vstupem.
Trilo C8 - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, 2 ložnice s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon.
Trilo CX8 Attico - obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, 2 ložnice s manželskou postelí, ložnice s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem, 2 sociální příslušenství, klimatizace, balkon s panoramatickým výhledem na moře.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

výtah, parkoviště, WiFi.

Pláž

50 m, písečná, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, klimatizaci, ložní prádlo s týdenní výměnou, WiFi (připojení 1 zařízení/apt.), parkovací místo (cca 100 m od residence), delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt., při pobytu skupiny do 26 let 300 €/apt.; závěrečný úklid 35 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

dětská postýlka 20 €/týden, malé zvíře 70 €/týden. Vše nutno rezervovat v CK.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlka ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa cca 0,7 €/noc/os. od 12 let, maximálně po dobu 10 nocí.

Informace o letovisku

Díky dokonalému turistickému servisu a množství atrakcí pro všechny věkové skupiny, zejména pro ty nejmenší, patří Lignano k nejnavštěvovanějším letoviskům Severní Itálie. Čilým denním i nočním životem se vyznačuje část Sabbiadoro s promenádou lemovanou restauracemi, kavárnami, obchody a luxusními butiky. Naopak za nejklidnější je považována část Riviera. Další část Pineta je jedna velká zelená piniová oáza obklopená uličkami s penziony, hotely a vilami. V této čísti se nachází většina zábavních atrakcí Lignana.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING