Filtr

Charakteristika

residence s bazénem se nachází v části letoviska nazvané Lignano Riviera cca 300 m od pláže a obchodů. Apartmány typu mono a bilo jsou zrekonstruovány a moderně zařízeny. Jsou vybaveny TV, kávovarem a klimatizací a mají balkon a parkovací místo.

Ubytování

Mono - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a gaučem, kuchyňský kout, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon. Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon. Trilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén, výtah, zahrada, parkoviště, WiFi.

Pláž

300 m, písečná, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, ložní prádlo, vstup do bazénu (cca 01.06.-10.09.), parkovací místo, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt., v případě pobytu skupiny osob do 26 let 300 €/apt., závěrečný úklid 38 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

dětská postýlka 20 €/týden, WiFi 20 €/týden, malé zvíře 49 €/týden. Vše nutno vyžádat v CK.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa cca 0,7 €/noc/os. od 12 let, max. po dobu 10 nocí.

Informace o letovisku

Díky dokonalému turistickému servisu a množství atrakcí pro všechny věkové skupiny, zejména pro ty nejmenší, patří Lignano k nejnavštěvovanějším letoviskům Severní Itálie. Čilým denním i nočním životem se vyznačuje část Sabbiadoro s promenádou lemovanou restauracemi, kavárnami, obchody a luxusními butiky. Naopak za nejklidnější je považována část Riviera. Další část Pineta je jedna velká zelená piniová oáza obklopená uličkami s penziony, hotely a vilami. V této čísti se nachází většina zábavních atrakcí Lignana.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING