Lignano / Villa Alpi

od 7 075
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Parkování
WiFi

Proč vybrat tento produkt

• klidná poloha
• vhodné i pro skupiny

Filtr

Charakteristika

vilka složená z 8 apartmánů se nachází v Lignano Sabbiadoro cca 400 m od pláže a cca 300 m od centra letoviska. Díky své poloze na klidném místě je ideální pro strávení dovolené ve znamení odpočinku. Apartmány jsou vybaveny TV, trezorem klimatizací a WiFi a mají velké terasy se zahradním nábytkem a parkovací místo. Ve společné zahradě jsou umístěny stoly s lavičkami. Ubytování je vhodné jak pro jednotlivce, tak i pro skupiny, které upřednostňují společné stravování.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a popř. jedním samostatným lůžkem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

dětské hřiště, parkoviště.

Pláž

400 m, písečná, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, WiFi, parkovací místo, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

závěrečný úklid 50 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

klimatizace 5 €/apt./den, ložní prádlo 5 €/os./výměna, ručníky 5 €/os./výměna.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Malá zvířata povolena.

Informace o letovisku

Díky dokonalému turistickému servisu a množství atrakcí pro všechny věkové skupiny, zejména pro ty nejmenší, patří Lignano k nejnavštěvovanějším letoviskům Severní Itálie. Čilým denním i nočním životem se vyznačuje část Sabbiadoro s promenádou lemovanou restauracemi, kavárnami, obchody a luxusními butiky. Naopak za nejklidnější je považována část Riviera. Další část Pineta je jedna velká zelená piniová oáza obklopená uličkami s penziony, hotely a vilami. V této čísti se nachází většina zábavních atrakcí Lignana.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING