Lignano / Villa Rosanna

od 2 290
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Malá zvířata povolena
Náš tip
Parkování
WiFi

Filtr

Charakteristika

příjemná dvoupatrová vilka se skládá z 9 apartmánů. Je obklopená zelení a nachází se na klidném místě v části letoviska Lignano Pineta cca 80 m od pláže. Apartmány jsou jednoduše a účelně zařízeny a vybaveny TV/SAT, trezorem, kávovarem a WiFi. Mají balkon nebo předzahrádku a parkovací místo.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s rozkládacím jednolůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem, vlastní sociální příslušenství, balkon nebo předzahrádka. Trilo - obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, balkon nebo předzahrádka.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

prádelna, parkoviště, WiFi.

Pláž

80 m, písečná, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 16 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, ložní prádlo s týdenní výměnou, parkovací místo, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt., při pobytu skupiny do 26 let 300 €/apt.; závěrečný úklid 38 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

dětská postýlka 20 €/týden, WiFi 20 €/týden, malé zvíře 35 €/týden. Vše nutno rezervovat v CK.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlka ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa cca 0,5 €/noc/os. od 12 let, maximálně po dobu 10 nocí.

Informace o letovisku

Díky dokonalému turistickému servisu a množství atrakcí pro všechny věkové skupiny, zejména pro ty nejmenší, patří Lignano k nejnavštěvovanějším letoviskům Severní Itálie. Čilým denním i nočním životem se vyznačuje část Sabbiadoro s promenádou lemovanou restauracemi, kavárnami, obchody a luxusními butiky. Naopak za nejklidnější je považována část Riviera. Další část Pineta je jedna velká zelená piniová oáza obklopená uličkami s penziony, hotely a vilami. V této čísti se nachází většina zábavních atrakcí Lignana.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING