Lignano / Villa Yachting

od 2 421
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Parkování

Proč vybrat tento produkt

• příjemná residence blízko pláže a turistického přístavu
• posezení s dětským hřištěm

Filtr

Charakteristika

útulná residence se nachází blízko turistického přístavu cca 350 m od pláže a cca 200 m od centra Lignano Sabbiadoro. Všechny apartmány jsou vybaveny TV/SAT, trezorem, fénem a mají terasu a parkovací místo. Residence leží v zahradě s dětským hřištěm a posezením.

Ubytování

Bilo - předsíň s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a popř. dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa. Trilo - předsíň s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, ložnice s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa. Apartmány * mají výhled na moře.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

zahrada, dětský koutek, parkoviště 300 m od residence, WiFi.

Pláž

350 m, písečná, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, parkovací místo, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

závěrečný úklid 50 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

klimatizace 5 €/apt./den, ložní prádlo 5 €/os./výměna, ručníky 5 €/os./výměna.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Malá zvířata povolena.

Informace o letovisku

Díky dokonalému turistickému servisu a množství atrakcí pro všechny věkové skupiny, zejména pro ty nejmenší, patří Lignano k nejnavštěvovanějším letoviskům Severní Itálie. Čilým denním i nočním životem se vyznačuje část Sabbiadoro s promenádou lemovanou restauracemi, kavárnami, obchody a luxusními butiky. Naopak za nejklidnější je považována část Riviera. Další část Pineta je jedna velká zelená piniová oáza obklopená uličkami s penziony, hotely a vilami. V této čísti se nachází většina zábavních atrakcí Lignana.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING