Lignano / Villaggio Parco Hemingway

od 3 190
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Bazén
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Náš tip
Parkování
WiFi

Proč vybrat tento produkt

• umístění na klidném místě
• prostorné, moderně zařízené apartmány

Filtr

Charakteristika

středisko s bazénem se nachází v klidné zóně cca 800 m od pláže a nedaleko centra části letoviska Lignano zvané Pineta. Skládá se z menších dvoupatrových budov rozmístěných v piniovém lesíku a v parku se stejnojmenným názvem. Prostorné apartmány jsou moderně zařízeny a vybaveny mikrovlnnou troubou, klimatizací, trezorem, kávovarem a fénem. Mají balkon a parkovací místo.

Ubytování

Bilo 2+2 H - zvýšené přízemí; obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon. Apartmány typu bilo 2+2 2H jsou dvoupodlažní a jsou umístěny v 1. patře. Bilo 3+2 5H - zvýšené přízemí; obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon. Apartmány typu bilo 3+2 H5 jsou dvoupodlažní, ložnice je umístěna v suterénu. Trilo 4+2 I - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon. Apartmány typu trilo 5+2 I7 jsou dvoupodlažní a mají v ložnici další samostatné lůžko.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén, prádelna, zahrada, parkovací místo, WiFi.

Pláž

800 m, písečná, pozvolný vstup do moře, převážně soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 15 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, klimatizaci, vstup do bazénu, WiFi (připojení 1 zařízení/apt.), parkovací místo, delegátské služby, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt., při pobytu skupiny do 26 let 300 €/apt.; závěrečný úklid 35 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 10 €/os./výměna, ručníky 12 €/os./výměna, dětská postýlka 20 €/týden, malé zvíře 70 €/týden. Vše nutno rezervovat v CK.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlka ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa cca 0,7 €/noc/os. od 12 let, maximálně po dobu 10 nocí.

Informace o letovisku

Díky dokonalému turistickému servisu a množství atrakcí pro všechny věkové skupiny, zejména pro ty nejmenší, patří Lignano k nejnavštěvovanějším letoviskům Severní Itálie. Čilým denním i nočním životem se vyznačuje část Sabbiadoro s promenádou lemovanou restauracemi, kavárnami, obchody a luxusními butiky. Naopak za nejklidnější je považována část Riviera. Další část Pineta je jedna velká zelená piniová oáza obklopená uličkami s penziony, hotely a vilami. V této čísti se nachází většina zábavních atrakcí Lignana.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING