Malcesine / Hotel Sole

od 12 590
doprava Vlastní
strava All Inclusive
Bazén
Exkluzivní ubytování
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Novinka
Parkování
WiFi

Filtr

Charakteristika

rodinný hotel, který nedávno prošel rekonstrukcí, se nachází u jezera u rušnější příjezdové cesty do města. Od centra je vzdálen cca 5,5 km, nejbližší restaurace a bary najdete 500 m od hotelu. Ubytování je dobrým výchozím bodem pro navštívení hory Monte Baldo a je ideálním místem pro milovníky vodních sportů.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje Comfort s možností jedné přistýlky mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, minibar, trezor, fén, klimatizaci a výhled do hor. Možnost ubytování v pokojích Superior s možností jedné přistýlky s balkonem a s bočním výhledem na jezero nebo ve dvoulůžkových pokojích Panorama s přímým výhledem na jezero.

Stravování

All Inclusive. Snídaně a večeře formou bufetu; obědy servírované, přílohy formou bufetu, ovoce; odpolední svačina pro děti; nápoje u jídel a v baru od 12 do 22 hod. (voda, nealko nápoje, točené pivo, domácí víno, místní gin, rum a vodka nebo jiný likér místní výroby).

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, výtah, miniklub, wellness centrum (relaxační místnost, vířivka, sauna), zahrada, garáže, parkoviště, WiFi.

Pláž

30 m pláž jezera Lago di Garda.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x All Inclusive, klimatizaci (cca 15.06.-15.09.), vstup do bazénu a wellness centra, miniklub, WiFi, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

garáž 5 €/den, dětská postýlka 10 €/den, malé zvíře 10 €/noc.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

děti od 2 do 8 let na přistýlce 590 Kč/noc, děti od 8 do 12 let na přistýlce 730 Kč/noc, dospělá osoba na přistýlce 30 %.

Poznámka

Pobytová taxa 2 €/noc/os. od 15 let.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING