Filtr

Charakteristika

kemp vhodný pro rodiny s dětmi se nachází přímo u jezera Garda a nabízí jak místa pro karavany umístěná ve stínu stromů, tak ubytování v apartmánech, bungalovech a mobilhomech různých typologií. Cca 4,5 km od kempu se nachází známý zábavní park Gardaland a 10 km aquapark Caneva. Centrum města je vzdáleno cca 1,5 km.

Ubytování

Mini bilo Lavanda - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace/topení, balkon. Trilo Oleandro - bungalov v přízemí; obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace/topení, předzahrádka. Bungalov je vybaven mikrovlnnou troubou, trezorem a TV.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

5 bazénů, vodní park s atrakcemi, 4 restaurace, 5 barů, recepce, Internet point, dětské hřiště s nafukovacími atrakcemi, herna s videohrami, obchody, ovoce a zelenina, cukrárna, kadeřnictví, lékařská pohotovost, prádelna, minivláček do centra města, miniklub, animační programy, parkoviště, WiFi; u jezera půjčovna šlapadel, středisko vodních sportů.

Pláž

dle typu ubytování 100 - 800 m pláž jezera Garda.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, klimatizaci, vstup do bazénů (v závislosti na počasí), animační programy a miniklub (cca 25.05.-15.09.), parkoviště, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo samostatné lůžko 8 €/výměna, manželská postel 11 €/výměna; ručníky 4 €/os./výměna; plážová osuška 10 €/os./výměna, závěrečný úklid 30 €/apt. (povinné pro klienty odjíždějící mimo úřední hodiny recepce); WiFi 1,5 €/hod. nebo 5 €/5 hodin; tenisové kurty 10 €/hod.; dětská postýlka 2 €/noc.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1,5 €/noc/os. od 13 let, maximálně po dobu 21 nocí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING