Caorle - Porto Santa Margherita / Residence Acapulco

od 2 390
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Bazén
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Parkování

Proč vybrat tento produkt

• bazén pro dospělé i děti
• klidná poloha v blízkosti pěší zóny

Filtr

Charakteristika

residence s velkým bazénem pro dospělé i děti má výhodnou polohu - nachází se na Corso Venezia v klidné části letoviska nedaleko pěší zóny v centru a cca 350 m od pláže. Prostorné apartmány jsou pěkně zařízeny a vybaveny TV.

Ubytování

Bilo – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a popř. jedním samostatným lůžkem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), většinou terasa.
Trilo – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky nebo palandou, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), většinou terasa.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén, výtah, parkoviště.

Pláž

350 m, jemný písek, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, vstup do bazénu, parkovací místo, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt., závěrečný úklid 70 €/bilo, 80 €/trilo.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

klimatizace bilo 50 €/týden, trilo 60 €/týden; ložní prádlo 10 €/os./výměna, pes do 7 kg 40 €, od 7 do 12 kg 60 € a nad 12 kg 80 € (na vyžádání), WiFi 30 €/týden.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Moderní přístavní městečko Porto Santa Margherita je od starobylého Caorle odděleno ústím řeky Livenza. Patří k největším přístavům plachetnic a jachet u severního pobřeží Jaderského moře. Klidná atmosféra vyhovuje zejména rodinám s dětmi a starším generacím.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING