Caorle - Porto Santa Margherita / Residence Aurora

od 3 290
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Bazén
Malá zvířata povolena
Novinka
Parkování

Filtr

Charakteristika

pěkná residence obklopená zelení leží v klidné části letoviska poblíž pěší zóny se spoustou obchodů, barů a restaurací. Je vybavena bazénem pro dospělé i menším bazénkem pro děti. Písečná pláž, která je díky pozvolnému vstupu do moře vhodná pro rodiny s dětmi, je vzdálena cca 300 m. Všechny apartmány mají TV a vyhrazené parkovací místo.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a popř. palandou, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa nebo balkon.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén pro dospělé i děti, výtah, dětské hřiště, parkoviště.

Pláž

300 m, písečná, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, vstup do bazénu, parkovací místo (nutno vyžádat v CK), asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt., závěrečný úklid 60 €/bilo.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

klimatizace 35 €/týden květen a červen, 40 €/týden červenec a září, 45 €/týden srpen; ložní prádlo 10 €/os./výměna, dětská postýlka 25 €/týden, pes do 5 kg 35 €, od 5 do 12 kg 45 € a nad 12 kg 60 € (na vyžádání); plážové lehátko 30 €/týden.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Moderní přístavní městečko Porto Santa Margherita je od starobylého Caorle odděleno ústím řeky Livenza. Patří k největším přístavům plachetnic a jachet u severního pobřeží Jaderského moře. Klidná atmosféra vyhovuje zejména rodinám s dětmi a starším generacím.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING