Caorle - Porto Santa Margherita / Residence Holiday

od 2 590
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Bazén
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Náš tip
Parkování

Proč vybrat tento produkt

• oblíbená residence s bazénem
• blízkost centra, pěší zóny i pláže
• ideální pro rodiny s dětmi

Filtr

Charakteristika

oblíbená residence s bazénem se nachází v centru letoviska u pěší zóny Corso Genova a cca 350 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, která je ideální pro rodiny s dětmi. Prostorné apartmány jsou vybaveny TV a mají velkou terasu. Většina apartmánů má vyhrazené parkovací místo.

Ubytování

Mono – obývací pokoj se dvěma rozkládacími dvoulůžky a kuchyňským koutem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa.
Bilo – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňský koutem, ložnice s manželskou postelí a popř. jedním samostatným lůžkem nebo ložnice se třemi samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa.
Trilo – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky nebo palandou a popř. jedním samostatným lůžkem, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek), terasa.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén, výtah, parkoviště.

Pláž

350 m, písečná, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, vstup do bazénu, parkovací místo, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt., závěrečný úklid 60 €/mono, 70 €/bilo, 80 €/trilo.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

klimatizace mono 40 €/týden, bilo 50 €/týden, trilo 60 €/týden; ložní prádlo 10 €/os./výměna, pes do 7 kg 40 €, od 7 do 12 kg 60 € a nad 12 kg 80 € (na vyžádání), WiFi 30 €/týden.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Moderní přístavní městečko Porto Santa Margherita je od starobylého Caorle odděleno ústím řeky Livenza. Patří k největším přístavům plachetnic a jachet u severního pobřeží Jaderského moře. Klidná atmosféra vyhovuje zejména rodinám s dětmi a starším generacím.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING