Caorle - Porto Santa Margherita / Residence Marco Polo

od 2 390
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Malá zvířata povolena
Parkování
Plážový servis

Proč vybrat tento produkt

• klidné místo v bezprostřední blízkosti pláže

Filtr

Charakteristika

pěkná residence se nachází v klidné zóně na Via Bragadin pouhých 50 m od moře, od kterého je oddělena parkem, a cca 400 m od centra letoviska. Apartmány jsou vybaveny mikrovlnnou troubou a TV, mají velké terasy, parkovací místo a některé jsou s výhledem na moře. Nedaleko od residence se nachází veřejný olympijský bazén.

Ubytování

Bilo – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a popř. jedním samostatným lůžkem, vlastní sociální příslušenství, terasa.
Trilo – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky nebo palandou, vlastní sociální příslušenství, terasa.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

výtah, parkovací místo.

Pláž

50 m, soukromá, jemný písek, pozvolný vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, parkovací místo, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt., závěrečný úklid 70 €/bilo, 80 €/trilo.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

klimatizace bilo 50 €/týden, trilo 60 €/týden; ložní prádlo 10 €/os./výměna, plážový servis 60 €/týden, pes do 7 kg 40 €, od 7 do 12 kg 60 € a nad 12 kg 80 € (na vyžádání), WiFi 30 €/týden.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Příplatky

vratná kauce 100 €/apt., závěrečný úklid 46 €/bilo, 55 €/trilo.

Informace o letovisku

Moderní přístavní městečko Porto Santa Margherita je od starobylého Caorle odděleno ústím řeky Livenza. Patří k největším přístavům plachetnic a jachet u severního pobřeží Jaderského moře. Klidná atmosféra vyhovuje zejména rodinám s dětmi a starším generacím.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING