Caorle - Porto Santa Margherita / Villaggio San Marco

od 2 567
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Bazén
Malá zvířata povolena
Parkování

Proč vybrat tento produkt

• ubytování až pro 8 osob
• bazén
• klidná část letoviska

Filtr

Charakteristika

oblíbené villaggio se skládá z jednopatrových vilek rozmístěných kolem bazénu. Nachází se v klidnější části letoviska na Corso Venezia cca 100 m od pěší zóny a cca 400 m od pláže. Jednoduše zařízené apartmány jsou vybaveny TV a mají předzahrádku s krbem a vyhrazené parkovací místo.

Ubytování

Quadri - jednopatrová vilka. Přízemí: obývací pokoj s gaučem nebo rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout, sociální příslušenství, předzahrádka. 1. patro: ložnice s manželskou postelí, ložnice s manželskou postelí a popř. jedním samostatným lůžkem, pokoj s palandou, sociální příslušenství, terasa.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén, parkovací místo.

Pláž

400 m, jemný písek, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, vstup do bazénu, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 200 €/apt., závěrečný úklid 100 €/quadri.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

klimatizace 80 €/týden, ložní prádlo 10 €/os./výměna, pes do 7 kg 40 €, od 7 do 12 kg 60 € a nad 12 kg 80 € (na vyžádání), WiFi 30 €/týden.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Informace o letovisku

Moderní přístavní městečko Porto Santa Margherita je od starobylého Caorle odděleno ústím řeky Livenza. Patří k největším přístavům plachetnic a jachet u severního pobřeží Jaderského moře. Klidná atmosféra vyhovuje zejména rodinám s dětmi a starším generacím.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING