Filtr

Charakteristika

residence se nachází jen cca 50 m od pláže a 600 m od centra letoviska. Apartmány jsou rozděleny do dvou poschodí. Jsou jednoduše a účelně zařízeny a všechny mají terasu se zahradním nábytkem a parkovací místo. Doporučujeme nenáročným klientům, kteří vyhledávají ubytování v blízkosti pláže za příznivou cenu.

Ubytování

Bilo - dvoupodlažní apartmán. Přízemí: obývací pokoj s kuchyňským koutem, vlastní sociální příslušenství, terasa. Snížené patro: ložnice se dvěma manželskými postelemi nebo čtyřmi samostatnými lůžky. Trilo - dvoupodlažní apartmán. 1. patro: obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, terasa. 2. patro: pokoj s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem nebo se třemi samostatnými lůžky.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

parkoviště.

Pláž

50 m, písečná, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, parkovací místo, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

závěrečný úklid 30 €/bilo a trilo (neuklidí-li klient sám); dětská postýlka 18 €/týden, ložní prádlo 6,5 €/os./výměna, ručníky 4,5 €/os./výměna, WiFi 25 €/týden; malé zvíře 35 €. Vše nutno rezervovat v CK.

Povinné příplatky

sanifikace apartmánu 990 Kč/pobyt.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa cca 10 €/týden/apt.

Informace o letovisku

Rosolina Mare, malebné turistické městečko, láká svými písečnými plážemi a krásnou přírodou v okolí Pádské úžiny. Dlouhé pláže jsou ideálním místem pro relaxaci, pobřežní promenáda svádí k dlouhým procházkám či běhu. letovisko nabízí četné sportovní vyžití – od bazénů, tenisových kurtů, cyklistiky a golfu až po sportovní rybářství, plachtění a podmořské výpravy. Po dni plném slunce a koupání můžete navštívit některou z výborných restaurací, kterými městečko jen oplývá. Celé léto probíhá spousta festivalů a slavností ve znamení jídla, pití, tance a všemožné zábavy. Milovníky přírody uchvátí delta řeky Pádu se svým mimořádným přírodním bohatstvím.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING