Rosolina Mare / Villaggio Mediterraneo

od 9 240
doprava Autokarem | Vlastní
strava Bez stravování
Bazén
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Novinka
Parkování

Filtr

Charakteristika

pěkné středisko s bazénem, které se nachází cca 200 m od centra letoviska a cca 700 m od pláže, je složeno z řadových vilek a třípatrových apartmánových domů. Řadové vilky mají soukromé zahrádky vybavené zahradním nábytkem a krbem. Všechny jednotky mají parkovací místo. Villaggio dělí od pláže piniový háj. V blízkosti najdete dětské hřiště, minigolf, půjčovnu kol a 4x týdně se tu konají večerní trhy. Ideální místo pro rodinnou dovolenou.

Ubytování

Trilo vilka – dvoupodlažní apartmán. Přízemí: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, zahrádka. Patro: ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství, klimatizace (na vyžádání, za příplatek). Trilo apartmán - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj s palandou, vlastní sociální příslušenství, terasa nebo předzahrádka.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén, solárium, bar, pizzerie, restaurace, parkoviště.

Pláž

700 m, písečná, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, vstup do bazénu, parkovací místo, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt., závěrečný úklid 35 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

klimatizace 25 €/týden, TV 25 €/týden, dětská postýlka 25 €/týden, ložní prádlo 8 €/os./výměna, ručníky 8 €/os./výměna, malé zvíře 35 €. Vše nutno rezervovat v CK.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa 10 €/týden/apt.

Příplatky

vratná kauce 50 €/apt.

Informace o letovisku

Rosolina Mare, malebné turistické městečko, láká svými písečnými plážemi a krásnou přírodou v okolí Pádské úžiny. Dlouhé pláže jsou ideálním místem pro relaxaci, pobřežní promenáda svádí k dlouhým procházkám či běhu. letovisko nabízí četné sportovní vyžití – od bazénů, tenisových kurtů, cyklistiky a golfu až po sportovní rybářství, plachtění a podmořské výpravy. Po dni plném slunce a koupání můžete navštívit některou z výborných restaurací, kterými městečko jen oplývá. Celé léto probíhá spousta festivalů a slavností ve znamení jídla, pití, tance a všemožné zábavy. Milovníky přírody uchvátí delta řeky Pádu se svým mimořádným přírodním bohatstvím.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING