Marina di Cecina / Camping Le Tamerici

od 1 790
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Bazén
Klimatizace
Malá zvířata povolena
Náš tip
Novinka
Parkování
WiFi

Filtr

Charakteristika

příjemné středisko se nachází na klidném místě cca 800 m od pláže. Nabízí ubytování v mobilhomech a zařízených moderních stanech s veškerým zázemím. Centrum letoviska je vzdáleno cca 1,5 km od villaggia.

Ubytování

Mobilhome trilo - vstupní místnost s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky a popř. jedním vyvýšeným lůžkem, 2 sociální příslušenství, klimatizace, veranda. Stan Glamping Tend Comfort - obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, 2 pokoje s palandou, vlastní sociální příslušenství, veranda.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén, restaurace, bar, recepce, animace, miniklub, zahrada, minimarket, tabák, prádelna, kadeřník, půjčovna kol, dětské hřiště, fotbalové hřiště, tenisové kurty, bocce, plážový volejbal, parkoviště, WiFi.

Pláž

800 m, písečná, pozvolný vstup do moře, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 15 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, ložní prádlo (set na počátku pobytu), vstup do bazénu (cca 28.04.-18.10.), animace a miniklub (červenec, srpen), WiFi ve společných prostorách, plážový minibus, parkovací místo, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 150 €/apt., závěrečný úklid 20 €/jednotku.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

ložní prádlo 8 €/os./výměna, ručníky 6 €/os./výměna, dětská postýlka 20 €/týden, dětská židlička 20 €/týden.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlka ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa cca 0,5 €/os. od 14 let, maximálně po dobu 10 nocí.

Informace o letovisku

Letovisko Marina di Cecina, jedno z nejznámějších v srdci Etruské riviéry, je vyhledávané pro široké písčité pláže lemované borovicovým lesem, který spadá do přírodní rezervace Tromboli Cecina. Piniový park, který je domovem mnoha druhů ptáků a drobné zvěře, vybízí k procházkám, cyklistice nebo příjemnému odpočinku ve stínu stromů. Na své si zde přijdou i milovníci historie, kteří mohou navštívit archeologické muzeum Villa Guerrazzi – La Cinquantina. Cecina je také městem zábavy. Najdete zde spoustu obchodů, kaváren, barů, restaurací, ale i sportovních center. Lákadlem pro děti bude především aquapark.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING