Filtr

Charakteristika

elegantní residence se nachází v klidné části letoviska cca 1 km od pláže a jen pár minut pěší chůze od centra. Je umístěna v příjemné zahradě obklopené středomořskou vegetací. Moderně zařízené klimatizované apartmány jsou vybaveny TV/SAT a mikrovlnnou troubou a mají menší balkon a parkovací místo. Nedaleko residence se nachází tenisové kurty.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, klimatizace, balkon. Možnost dvoupodlažního apartmánu.

Stravování

vlastní. Na místě možnost dokoupení snídaní.

Vybavenost

bazén, recepce, bar, výtah, dětské hřiště, prádelna, střešní terasa s grilovacím koutkem, půjčovna kol, parkoviště, WiFi.

Pláž

1 000 m, písečná, soukromá i veřejná.

Nástup na ubytování

sobota od 15 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu vody, energie a plynu, klimatizaci, závěrečný úklid, ložní prádlo a ručníky s týdenní výměnou, vstup do bazénu (cca 20.05.-20.09.), WiFi, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

dětská postýlka 30 €/týden, 2. přistýlka 50 €/týden, snídaně cca 10 €/os./den, půjčovna kol cca 8 €/1 kolo/den, 25 €/1 kolo/týden; malé zvíře 40 €/pobyt (nutno rezervovat v CK).

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa cca 1,5 €/noc/os. od 12 let, maximálně po dobu 7 nocí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING