Filtr

Charakteristika

příjemný hotel s bazénem je umístěný přímo u centra menšího letoviska Tirrenia a zároveň jen pár kroků od pláže. Disponuje 175 moderně zařízenými pokoji. Hotel leží několik minut jízdy od Pisy a je ideálním výchozím bodem pro poznávání toskánských metropolí a věhlasných památek. Cca 1 km od hotelu se nachází 2 golfová hřiště.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, trezor, fén, minibar a klimatizaci. Možnost ubytování v pokojích Privilege se zrekonstruovanou koupelnou a v pokojích s balkonem (na vyžádání, za příplatek).

Stravování

polopenze. Snídaně a večeře formou bufetu, bez nápojů v ceně.

Vybavenost

2 bazény, restaurace, bar, výtah, kongresové sály, prádelna, posilovna, stolní tenis, půjčovna kol, dětské hřiště, zahrada, garáže, parkoviště, WiFi.

Pláž

50 m, písečná, soukromá.

Nástup na ubytování

sobota od 14 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, 7x polopenzi, vstup do bazénu (cca 08.05.-30.09.) a posilovny, plážový servis, klimatizaci, WiFi, půjčovnu kol, parkoviště, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

garáž 17 €/den, dětská postýlka 15 €/noc, malé zvíře 12 €/noc (nutno vyžádat v CK).

Příplatky

pokoj s balkonem v období do 26.05. a od 02.10. 340 Kč/pokoj/noc, v ostatních obdobích 680 Kč/pokoj/noc; cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

dítě do 4 let na 1. přistýlce ZDARMA, na 2. přistýlce 500 Kč/os./noc; ostatní na přistýlce 50 %.

Poznámka

Pobytová taxa cca 2 €/os./noc.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING