Monte Bondone / Residence Cielo Aperto

od 5 143
doprava Vlastní
strava Bez stravování
Bazén
Malá zvířata povolena
Náš tip
Novinka
Parkování
WiFi

Filtr

Charakteristika

komplex se nachází ve výšce 1 650 metrů nad mořem a nabízí nádherný výhled na pohoří Brenta. Residence má výbornou polohu s přímým přístupem ke sjezdovkám, pouhých 100 m od lyžařských vleků a snow parku. Skládá se z jednoduše, ale funkčně zařízených apartmánů vybavených fénem, telefonem, TV/SAT a trezorem. Skiareál Monte Bondone nabízí široké sjezdovky a jeho snow park se řadí mezi nejlepší v Alpách.

Ubytování

Mono 2 Attic - podkrovní apartmán; obývací pokoj s manželskou postelí a kuchyňským koutem, vlastní sociální příslušenství. 
Mono 2+1, 2+2 - obývací pokoj s manželskou postelí a jedním nebo dvěma samostatnými lůžky, kuchyňský kout, vlastní sociální příslušenství, balkon. Spací část je oddělena zástěnou.
Bilo 2+2 - obývací pokoj se dvěma samostatnými lůžky a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, balkon.
Bilo 4+1 Attic - podkrovní apartmán; obývací pokoj s jedním samostatným lůžkem a kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí a 2 samostatnými lůžky, vlastní sociální příslušenství.
Trilo - obývacím pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a odděleným kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, menší pokoj s palandou, vlastní sociální příslušenství, balkon.
Možnost ubytování v apartmánech s výhledem na hory (na vyžádání, za příplatek).

Stravování

vlastní.

Vybavenost

recepce, bar, výtah, krytý bazén, sauna, herna pro děti, úschovna lyžařského vybavení, garáže, parkoviště, WiFi.

Nástup na ubytování

sobota od 17 hod. Možnost ubytování v jiném termínu než sobota - sobota.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, ložní prádlo a ručníky (set na začátku pobytu), parkovací místo, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

vratná kauce 100 €/apt.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

závěrečný úklid (neuklidí-li klient sám) 40 €/mono 2, 45 €/mono 2+1 a 2+2, 50 €/bilo 2+2, 55 € trilo 4+2; ložní prádlo 9 €/os./výměna, ručníky 9 €/os./výměna; sauna 10-15 €/os./15 min., vstup do bazénu 5 €/os./den nebo 25 €/os./týden; apartmán s výhledem na hory 8 €/apt./noc, dětská postýlka 35 €/týden, malé zvíře 15 €/noc.

Příplatky

cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

přistýlky ZDARMA.

Poznámka

Pobytová taxa 1,5 €/noc/os. od 14 let, maximálně po dobu 10 nocí.

Skiresort: MONTE BONDONE
www.skimontebondone.it

Mapa polohy hotelu

TEST RATING