Cuba Varadero / Iberostar Bella Costa 4*

od 37 990
destinace
doprava Autokarem
nástupní místa Madrid,
strava All Inclusive

Proč vybrat tento produkt

vízum na Kubu v ceně

Filtr

Charakteristika

Odlet z Madridu do Havany. Přílet ve večerních hodinách, transfer na ubytování. Pobyt 7 nocí v hotelu Iberostar Bella Costa 4* s all inclusive. Odlet zpět přes noc z Havany do Madridu. Letové časy: Odlet Madrid * Havana 13:40, přílet ten samý den 18:00 Odlet Havana * Madrid 21:00, přílet druhý den 11:10

Ubytování

Areál hotelu Iberostar Bella Costa se nachází jen několik desítek metrů od písečné pláže s křišťálově čistou vodou, obklopen neustále zelenou tropickou zahradou, jen 3,5 km od centra města Varadero. Tento hotel disponuje 396 pokoji (225 standardních dvoulůžkových pokojů s balkonem a 70 bez balkonu a dalších 87 suites (73 jednopokojových a 14 dvoupokojových). Všechny pokoje jsou klimatizované, vybavené vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, žehlící soupravou, satelitní TV, telefonem, trezorem, ledničkou a DVD přehrávačem. V rámci programu ALL INCLUSIVE lze využít stravování v bufetové restauraci „Jimmys“ či v některé ze tří specializovaných a la carte restaurací („Martinos“- italská restaurace, „El Mirador“ – grilování u pláže nebo „Munasan“ – japonská kuchyně). V areálu je k dispozici 5 barů, včetně pěkných barů na pláži či u bazénu. Lobby bar je navíc hotelovým hostům k dispozici 24 hodin denně. Noční hlad zaženete ve snack baru „Deli“, který nabízí něco k zakousnutí po celou noc. Hotelovým hostům je k dispozici veliký bazén se sladkou vodou, dětský bazén a 2 relaxační jacuzzi (lehátka a slunečníky zdarma). K bohatému sportovnímu a volnočasovému vyžití poslouží fitness centrum, herna – stolní hry, kulečník, stolní tenis, plážový volejbal, bazénový volejbal, vodní aerobik, basketbal, 2 tenisové osvětlené kurty a celá řada plážových a vodních sportů jako kajak, windsurfing, šnorchlování či za poplatek potápění. Tento hotel se mimo jiné zaměřuje na pobyty rodin s dětmi a právě pro děti ve věku 4-13 let je připravena celá řada denních programů v miniklubu. Po celý den probíhají v hotelu zajímavé animační programy – lekce salsy, španělštiny, potápění, sportovní a kvízové hry, ve večerních hodinách pak různá taneční, hudební a divadelní představení. Každou noc je možné zabavit se na hotelové diskotéce. V prostorách lobby je k dispozici směnárna, business centrum s internetem, prádelna, salon krásy, wellness centrum s masážemi, obchůdek se suvenýry a zbožím denní potřeby, turistická kancelář a zdravotnická služba (od pondělí do soboty).

Stravování

all inclusive

Pláž

cca 50 m

Cena zahrnuje

leteckou přepravu Madrid - Havana a zpět, 7x ubytování, 7x all inclusive, letištní taxy a poplatky, transfer do/z hotelu, vízum na Kubu, pojištění CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

vstupné do navštívených objektů, místní dopravu.

Poznámka

Občané ČR potřebují ke vstupu na Kubu za účelem dovolené kromě platného cestovního pasu (s dobou platnosti minimálně do opuštění Kuby) i vízum. Zajištění víza pro naše klienty v ceně 890 Kč/os. je již zahrnuto v ceně zájezdu.

Informace o letovisku

Kuba je označována za perlu Karibiku. Severní pobřeží zalévá Atlantský oceán a Mexický záliv, jižní pak Karibské moře. Naleznete zde jak dochované historické památky ze Španělského období, tak blankytně průzračné moře, věhlasné pískové pláže, pohodovou atmosféru, pohostinné a temperamentní Kubánce. Kuba je obklopena více než 4000 ostrůvky korálového původu, které jsou ideální pro milovníky potápění. Mezi vyhledávaná místa patří Varadero, Holguin, Havana, Cayo Coco, Cayo Largo, Trinidad, Santiago de Cuba, Isla de la Juventud, Guardalavaca.
Varadero
Nejznámějším turistickým místem s nejvíce hotely je právě Varadero. Nachází cca 120 km od Havany na poloostrově, kde z jedné strany jsou bílé pláže Karibiku a z druhé strany mořská laguna. Noční život se zde soustřeďuje především v hotelích a v několika diskotékách ve Varaderu. Moderní hotelové komplexy, určené pouze a výhradně pro zahraniční turisty, nabízejí vysoký standard ubytování. V blízkosti Varadéra se nachází i velké množství klidnějších destinací.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING