Cuba Varadero / Iberostar Tainos 4*

od 36 490
destinace
doprava Autokarem
nástupní místa Madrid,
strava All Inclusive

Proč vybrat tento produkt

vízum na Kubu v ceně

Filtr

Charakteristika

Odlet z Madridu do Havany. Přílet ve večerních hodinách, transfer na ubytování. Pobyt 7 nocí v hotelu Iberostar Tainos 4* s all inclusive. Odlet zpět přes noc z Havany do Madridu. Letové časy: Odlet Madrid * Havana 13:40, přílet ten samý den 18:00 Odlet Havana * Madrid 21:00, přílet druhý den 11:10

Ubytování

Hotelový areál se nachází přímo na bílopísčité pláži s křišťálově čistou vodou, obklopen rozlehlou tropickou zahradou. Hotel má 272 pokojů. Všechny pokoje jsou klimatizovány, s vlastním sociálním zařízením, minibarem, trezorem, vysoušečem vlasů, satelitní televizí a telefonem. V rámci programu ALL INCLUSIVE lze využít stravování v bufetové restauraci „La Isabelica“ nebo v některé ze dvou specializovaných a la carte restaurací – japonská „Sakura“ a mezinárodní „Parrilla Taina“. V areálu je k dispozici 6 barů včetně pěkného baru přímo na pláži „Arena Fina Beach Bar“ nebo snack baru, který je hotelovým hostům k dispozici 24 hodin denně. V celém resortu je hostům k dispozici venkovní bazén a brouzdaliště pro děti (lehátka a slunečníky zdarma), wellness centrum se saunou a masážemi, miniklub pro děti s denním programem. K bohatému sportovnímu vyžití slouží tenisové a volejbalové kurty, stolní tenis, fitness centrum, aerobik, kulečník a celá řada plážových sportů, jako například windsurfing, kajak, šnorchlování, katamarány. V hotelu probíhají denní i noční animační programy včetně diskoték, kurzů potápění, salsy, aerobiku či španělštiny. V lobby hotelu se nachází směnárna, business centrum s internetem, prádelna, salón krásy a obchůdky se suvenýry, ale i zbožím denní potřeby. Lze zapůjčit automobil, kolo či skútr pro výlety po okolí. Nedaleko od hotelu se nachází golfové hřiště nebo delfinárium. Hotelovým hostům je k dispozici 24 hodinová hotelová služba a zdravotnická péče.

Stravování

all inclusive

Vybavenost

https://www.iberostar.com/en/hotels/varadero/iberostar-tainos/

Pláž

přímo na pláži

Cena zahrnuje

leteckou přepravu Madrid - Havana a zpět, 7x ubytování, 7x all inclusive, letištní taxy a poplatky, transfer do/z hotelu, vízum na Kubu, pojištění CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

vstupné do navštívených objektů, místní dopravu.

Poznámka

Občané ČR potřebují ke vstupu na Kubu za účelem dovolené kromě platného cestovního pasu (s dobou platnosti minimálně do opuštění Kuby) i vízum. Zajištění víza pro naše klienty v ceně 890 Kč/os. je již zahrnuto v ceně zájezdu.

Informace o letovisku

Kuba je označována za perlu Karibiku. Severní pobřeží zalévá Atlantský oceán a Mexický záliv, jižní pak Karibské moře. Naleznete zde jak dochované historické památky ze Španělského období, tak blankytně průzračné moře, věhlasné pískové pláže, pohodovou atmosféru, pohostinné a temperamentní Kubánce. Kuba je obklopena více než 4000 ostrůvky korálového původu, které jsou ideální pro milovníky potápění. Mezi vyhledávaná místa patří Varadero, Holguin, Havana, Cayo Coco, Cayo Largo, Trinidad, Santiago de Cuba, Isla de la Juventud, Guardalavaca.
Varadero
Nejznámějším turistickým místem s nejvíce hotely je právě Varadero. Nachází cca 120 km od Havany na poloostrově, kde z jedné strany jsou bílé pláže Karibiku a z druhé strany mořská laguna. Noční život se zde soustřeďuje především v hotelích a v několika diskotékách ve Varaderu. Moderní hotelové komplexy, určené pouze a výhradně pro zahraniční turisty, nabízejí vysoký standard ubytování. V blízkosti Varadéra se nachází i velké množství klidnějších destinací.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING