Cuba Varadero / Ocean Varadero El Patriarca Hotel 5*

od 39 990
destinace
doprava Autokarem
nástupní místa Madrid,
strava All Inclusive

Proč vybrat tento produkt

vízum na Kubu v ceně

Filtr

Charakteristika

Odlet z Madridu do Havany. Přílet ve večerních hodinách, transfer na ubytování. Pobyt 8 nocí v hotelu Ocean Varadero El patriarca 5* s all inclusive. Odlet zpět přes noc z Havany do Madridu. Letové časy: Odlet Madrid * Havana 17:00, přílet ten samý den 23:15 Odlet Havana * Madrid 21:00, přílet druhý den 14:20

Ubytování

Nově otevřený hotel Ocean Varadero El Patriarca se nachází přímo u pláže v nové části střediska Varadero, obklopen ekologickou rezervací, ve vzdálenosti 8 kilometrů od staré části střediska Varadero. Hlavní centrum střediska je vzdáleno cca 12 km, nejbližší obchodní centrum Plaza América (5 km) a jachtařský klub Marina Gaviota 2 km. 140 kilometrů od města Havana. Moderní hala s recepcí, obchody, dva bazény pro dospělé a děti, hlavní bufetová restaurace, tři restaurace s obsluhou, několik barů, dokonale vybavené lázeňské centrum, denní a večerní animační programy, dětský klub, internet za poplatek a lékařská služba. Deluxe pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti mají plazmový televizor, klimatizaci, minibar, trezor, koupelnu s vanou, samostatnou sprchou a telefonem, kávovar, žehličku a žehlicí prkno, balkon nebo terasu s výhledem do zahrady. K dispozici jsou i pokoje deluxe privilege a privilege junior suite větších rozměrů pouze pro dospělé. Klienti v pokojí privilege mají vlastní restauraci, bazén, recepci, slevu v lázních a řadu dalších výhod Písečná pláž je přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou zdarma.

Stravování

all inclusive

Vybavenost

http://www.oceanvaradero.com/contact_us.asp

Pláž

přímo na pláži

Cena zahrnuje

leteckou přepravu Madrid - Havana a zpět, 8 x ubytování, 8x all inclusive, letištní taxy a poplatky, transfer do/z hotelu, vízum na Kubu, pojištění CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

vstupné do navštívených objektů, místní dopravu.

Poznámka

Občané ČR potřebují ke vstupu na Kubu za účelem dovolené kromě platného cestovního pasu (s dobou platnosti minimálně do opuštění Kuby) i vízum. Zajištění víza pro naše klienty v ceně 890 Kč/os. je již zahrnuto v ceně zájezdu.

Informace o letovisku

Kuba je označována za perlu Karibiku. Severní pobřeží zalévá Atlantský oceán a Mexický záliv, jižní pak Karibské moře. Naleznete zde jak dochované historické památky ze Španělského období, tak blankytně průzračné moře, věhlasné pískové pláže, pohodovou atmosféru, pohostinné a temperamentní Kubánce. Kuba je obklopena více než 4000 ostrůvky korálového původu, které jsou ideální pro milovníky potápění. Mezi vyhledávaná místa patří Varadero, Holguin, Havana, Cayo Coco, Cayo Largo, Trinidad, Santiago de Cuba, Isla de la Juventud, Guardalavaca.
Varadero
Nejznámějším turistickým místem s nejvíce hotely je právě Varadero. Nachází cca 120 km od Havany na poloostrově, kde z jedné strany jsou bílé pláže Karibiku a z druhé strany mořská laguna. Noční život se zde soustřeďuje především v hotelích a v několika diskotékách ve Varaderu. Moderní hotelové komplexy, určené pouze a výhradně pro zahraniční turisty, nabízejí vysoký standard ubytování. V blízkosti Varadéra se nachází i velké množství klidnějších destinací.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING