Cuba Varadero / Sol Palmeras 4*

od 37 990
destinace
doprava Autokarem
nástupní místa Madrid,
strava All Inclusive

Proč vybrat tento produkt

vízum na Kubu v ceně

Filtr

Charakteristika

Odlet z Madridu do Havany. Přílet ve večerních hodinách, transfer na ubytování. Pobyt 7 nocí v hotelu Sol Palmeras 4* s all inclusive. Odlet zpět přes noc z Havany do Madridu. Letové časy: Odlet Madrid * Havana 13:40, přílet ten samý den 18:00 Odlet Havana * Madrid 21:00, přílet druhý den 11:10

Ubytování

Areál hotelu je umístěný přímo na překrásné pláži s bílým pískem, obklopen tropickou zahradou. Disponuje 608 pokoji rozdělených mezi 408 pokojů v hlavní čtyřpatrové budově podkovitého tvaru a 202 dvoupatrových bungalovů (z čehož 149 je vyšší kategorie – suites) s klimatizací a vlastním sociálním zařízením, minibarem, trezorem, vysoušečem vlasů, satelitní televizí a telefonem. V rámci programu ALL INCLUSIVE lze využít stravování v bufetové restauraci „La Panchita“ nebo v některé z pěti specializovaných a la carte restaurací. V areálu je k dispozici 8 barů, včetně pěkného „El Mojito“ baru u bazénu, „Sol Cubano“ na pláži nebo lobby baru „Cubita“, který je hotelovým hostům k dispozici 24 hodin denně k neomezené konzumaci rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů. V celém resortu jsou 2 bazény se sladkou vodou a brouzdaliště pro děti (lehátka a slunečníky zdarma), wellness centrum s masážemi, vířivka, solárium, kadeřnictvím, pedikúrou a manikúrou. K bohatému sportovnímu vyžití slouží fitness centrum, tenisové kurty, aerobik, basketbal, plážový volejbal, stolní tenis, kulečník, šipky, minigolf a celá řada dalších plážových a vodních sportů jako šnorchlování, windsurfing, kajak či katamarán. V hotelu lze zařídit výlet za potápěním nebo sportovním rybařením. Pro rodiny s dětmi je k dispozici plně vybavený miniklub s celodenním programem pro děti, minidiskotéky a hry. V areálu probíhají celý den a večer bohaté animační programy s lekcemi salsy, španělštiny nebo ukázkovým potápěním v bazénu. V lobby hotelu se nachází směnárna, business centrum s internetem, prádelna, salón krásy a obchůdky se suvenýry, ale i zbožím denní potřeby. Hotel má 24 hodin recepci, pokojovou službu a zdravotnickou službu. Lze zapůjčit automobil, kolo či skútr pro výlety po okolí. Nedaleko od hotelu se nachází golfové hřiště nebo delfinárium. Pár desítek metrů od hotelu je zastávka turistického autobusu, kterým se za poplatek 5 CUC můžete po celý den pohybovat po Varaderu

Stravování

all inclusive

Vybavenost

https://www.melia.com/es/hoteles/cuba/varadero/sol-palmeras/index.htm

Pláž

přímo na pláži

Cena zahrnuje

leteckou přepravu Madrid - Havana a zpět, 7x ubytování, 7x all inclusive, letištní taxy a poplatky, transfer do/z hotelu, vízum na Kubu, pojištění CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě

vstupné do navštívených objektů, místní dopravu.

Poznámka

Občané ČR potřebují ke vstupu na Kubu za účelem dovolené kromě platného cestovního pasu (s dobou platnosti minimálně do opuštění Kuby) i vízum. Zajištění víza pro naše klienty v ceně 890 Kč/os. je již zahrnuto v ceně zájezdu.

Informace o letovisku

Kuba je označována za perlu Karibiku. Severní pobřeží zalévá Atlantský oceán a Mexický záliv, jižní pak Karibské moře. Naleznete zde jak dochované historické památky ze Španělského období, tak blankytně průzračné moře, věhlasné pískové pláže, pohodovou atmosféru, pohostinné a temperamentní Kubánce. Kuba je obklopena více než 4000 ostrůvky korálového původu, které jsou ideální pro milovníky potápění. Mezi vyhledávaná místa patří Varadero, Holguin, Havana, Cayo Coco, Cayo Largo, Trinidad, Santiago de Cuba, Isla de la Juventud, Guardalavaca.
Varadero
Nejznámějším turistickým místem s nejvíce hotely je právě Varadero. Nachází cca 120 km od Havany na poloostrově, kde z jedné strany jsou bílé pláže Karibiku a z druhé strany mořská laguna. Noční život se zde soustřeďuje především v hotelích a v několika diskotékách ve Varaderu. Moderní hotelové komplexy, určené pouze a výhradně pro zahraniční turisty, nabízejí vysoký standard ubytování. V blízkosti Varadéra se nachází i velké množství klidnějších destinací.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING