Odjezdová místa a jízdní řád
Itálie / Palmová riviéra 2018
Trasa B | Čas | Nástupní místo | Příplatek |
Ostrava | 12:45 | parkoviště vedle Domu kultury města Ostravy, ul. 28. října | 300 Kč |
Frýdek Místek | 13:10 | Hypermarket TESCO, autobusová zastavka, ul. Příborská | 300 Kč |
Příbor | 13:25 | zastávka u kostela sv. Valentina, ul. Lidická | 300 Kč |
Nový Jičín | 13:45 | čerpací stanice LXM vedle autosalonu Renault | 300 Kč |
Hranice | 14:05 | Kaufland, autobusová zastávka, ul. Družstevní | 300 Kč |
Přerov | 14:35 | ČS LUKOIL vedle autosalonu Renault, ul. Lipnická | 300 Kč |
Olomouc | 15:00 | staré autobusové nádraží u tržnice, otočné hodiny, ul. Polská | 200 Kč |
Prostějov | 15:25 | autobusová zastávka "H - Zájezdy" u hlavního vlak. nádraží, ul. Janáčkova | 200 Kč |
Vyškov | 15:50 | autobusová zastávka "U podchodu směr Brno" vedle Gymnázia, ul.Brněnská | 200 Kč |
Trasa C | Čas | Nástupní místo | Příplatek |
Litomyšl |
14:00 |
parkoviště u ZŠ ul. T.G Masaryka č.p. 1145 |
300 Kč |
Ústí n. Orlicí |
14:20 |
odstavní plocha naproti vrátnici "REITER" u stojanů na kola, ul. Moravská 519 |
300 Kč |
Česká Třebová |
14:35 |
autobusová zastávka "TRÁVNÍK" u. Litomyšlská, 100m od OD Billa |
300 Kč |
Svitavy |
15:00 |
restaurace Astra u autobusového nádraží, ul. Purkyňova |
300 Kč |
Boskovice |
15:40 |
rozšířená část vozovky u vlakového nádraží , ul. Nádražní |
200 Kč |
Blansko |
16:00 |
autobusové nádraží,ul.Svitavská směr Brno |
200 Kč |
Trasa D | Čas | Nástupní místo | Příplatek |
Hradec Králové | 12:15 | vlakové nádraží, vedle budovy VČE, nástupiště-písmeno modré "J" | 300 Kč |
Pardubice | 12:50 | parkoviště za zimním stadionem, u Labe | 300 Kč |
Chrudim | 13:10 | Masarykovo náměstí, autobusová zástavka u Optiky | 300 Kč |
Žďár nad Sázavou | 14:45 | autobusové nádraží st.č. 8, ul. Chelčického | 200 Kč |
Velké Meziříčí | 15:15 | autobusová zástavka u Billy, ul. Hornoměstská směr Brno | 200 Kč |
Trasa E | Čas | Nástupní místo | Příplatek |
Praha | 13:30 | autobusové nádraží Florenc, st. č.1 (linka SA) | 300 Kč |
Jihlava | 15:10 | autobusové nádraží st. č. 30 (linka SA) | 300 Kč |
Třebíč | 15:40 | parkoviště u Eon-u, ul. Riegrova | 200 Kč |
Trasa F | Čas | Nástupní místo | Příplatek |
Zlín | 15:20 | parkoviště vedle Velkého kina, pod konečnou trolejbusů, ul. Mostní | 300 Kč |
Uherské Hradiště | 16:00 | průjezdné parkoviště vedle Policie naproti autobusovému nádr., Velehradská tř. | 300 Kč |
Hodonín | 16:55 | autoopravna Chaloupka, naproti AN, ul. Dvořákova | 200 Kč |
Břeclav | 17:20 | autobusová zastávka vedle obchodního domu Billa, tř. 1. máje | 200 Kč |
Základní nástupní místa - BEZ PŘÍPLATKU |
Brno | 17:00 | autobusové nádraží u hotelu GRAND |
Mikulov | 17:45 | čerpací stanice MOL (poslední v ČR) ve směru do Rakouska |
Pokud je na trase menší počet než 8 a existuje-li vhodný spoj pravidelné hromadné dopravy, který by
mohl tento svoz nahradit, vyhrazuje si cestovní kancelář právo svoz zrušit s odkazem na tento konkrétní spoj.