Odjezdová místa a jízdní řád
Španělsko 2023
Linka B | Čas | Nástupní místo | Příplatek |
Ostrava | 1:45 | parkoviště vedle Domu kultury města Ostravy, ul. 28. října | 350 Kč |
Frýdek Místek | 2:10 | Hypermarket TESCO, autobusová zastavka, ul. Příborská | 300 Kč |
Příbor | 2:25 | zastávka u kostela sv. Valentina, ul. Lidická | 300 Kč |
Nový Jičín | 2:45 | čerpací stanice LXM vedle autosalonu Renault | 300 Kč |
Hranice | 3:05 | Kaufland, autobusová zastávka, ul. Družstevní | 300 Kč |
Přerov | 3:35 | ČS MOL vedle autosalonu Renault, ul. Lipnická | 300 Kč |
Olomouc | 4:00 | staré autobusové nádraží u tržnice, otočné hodiny, ul. Polská | 200 Kč |
Prostějov | 4:25 | autobusová zastávka "H - Zájezdy" u hlavního vlak. nádraží, ul. Janáčkova | 200 Kč |
Vyškov | 4:50 | autobusová zastávka "U podchodu směr Brno" vedle Gymnázia, ul.Brněnská | 200 Kč |
Brno - příjezd | 5:15 | staré autobusové nádraží naproti hotelu Grand | |
Základní nástupní místa - BEZ PŘÍPLATKU |
Tišnov | 4:50 | ČSAD Tišnov - vrátnice |
Kuřim | 5:05 | autobusová zastávka "Sokolovna" směr Brno ul. Tyršova |
Brno | 5:45 | staré autobusové nádraží naproti hotelu Grand |
Velké Meziříčí | 6:30 | čerpací stanice Shell u McDonald´s, D1 146.km směr Praha |
Jihlava | 7:00 | čerpací stanice OMV Pávov, 111.km D1 směr Praha |
Humpolec | 7:30 | čerpací stanice Benzina plus, Humpolec Vystrkov |
Praha | 9:00 | metro Stodůlky – výstup, ul. Jeremiášova, zastávka MHD směr Řepy |
Beroun | 9:20 | čerpací stanice OMV - 18. km D 5 |
Hořovice (Žebrák) | 9:35 | čerpací stanice vedle FORD CHAROUS, sjezd č. 34 z dálnice D5 |
Plzeň | 10:20 | nákupní centrum Olympia - čerpací stanice Albert u KFC, ul. Písecká |
Sv. Kateřina | 11:30 | parkoviště u restaurace McDonald´s, 144. km D5 |
Poznámky
Pokud je na trase menší počet než 8 a existuje-li vhodný spoj pravidelné hromadné dopravy, který by
mohl tento svoz nahradit, vyhrazuje si cestovní kancelář právo svoz zrušit s odkazem na tento konkrétní spoj.