Costa Teguise / Apartmány Teguisol

od 5 596
doprava Vlastní
strava Bez stravování

Proč vybrat tento produkt

• klidný komplex s nově zrekonstruovaným bazénem
• rozmanité pláže v okolí
• vhodné pro rodiny a jako výchozí bod pro poznávání ostrova
• bezproblémové parkování

Filtr

Charakteristika

apartmány se nachází v pěkně udržovaném komplexu s bazénem. Ubytování je vzdáleno cca 500 m od pláže Los Charcos a cca 700 m od písečné pláže Las Cucharas. Další známé pláže jako Jablillo a Bastián naleznete v okolí. V blízkosti apartmánů najdete obchody, restaurace i akvárium, samotné centrum letoviska je vzdáleno cca 1 km. Apartmány jsou vkusně a funkčně zařízeny a vybaveny vším nezbytným pro strávení příjemné dovolené včetně ložního prádla a ručníků a WiFi. Mají prostorné terasy. Kapacitu doporučujeme i jako vhodný strategický bod pro poznávání krás celého ostrova.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, terasa.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén pro dospělé i děti, bar, dětské hřiště, parkoviště, WiFi.

Pláž

500 m Playa Los Charcos, kamenitá s písečnými ostrůvky; 700 m Playa Las Cucharas, písečná, možnost zakoupit plážový servis; 1,3 km Playa Jablillo, písečná, vhodná pro děti a šnorchlování; 1,5 km Playa Bastián, přírodní písečná, možnost zakoupit plážový servis.

Nástup na ubytování

od 15 hod.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí, spotřebu energie, vody a plynu, ložní prádlo a ručníky, WiFi, asistenční službu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

závěrečný úklid 50 €/apt.

Příplatky

přistýlka 170 Kč/os./noc, cestovní pojištění Uniqa.

Poznámka

Termíny čtvrtek - čtvrtek nebo pátek - pátek podle letového řádu společnosti Ryanair pro přímé lety z Bratislavy. Na vyžádání zajistíme letenky, transfer z letiště a půjčení auta. Možnost individuálních termínů a delších pobytů na Kanárských ostrovech. Pro vytvoření nabídky nás kontaktujte na mailu hladikova@csad-tisnov.cz.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING