Filtr

Charakteristika

tento moderní hotel se nachází v letovisku Blanes. Od moře jej odděluje piniový les, který tvoří perfektní prostředí pro strávení dovolené rodinám s dětmi i párům. K dispozici jsou i pokoje pro rodiny až se 3 dětmi. S centrem letoviska je hotel spojen pobřežní promenádou. V okolí se nachází bezpočet možností sportovního a kulturního vyžití.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek (3. přistýlka pro dítě - na vyžádání) mají vlastní sociální příslušenství, TV/SAT, telefon, klimatizaci, balkon a trezor (za poplatek).

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

recepce, bazén, terasa s lehátky a slunečníky, krytý bazén, restaurace, bar, výtah, kongresový sál, dětské hřiště, Mini-club, animace. Za příplatek: Wi-Fi, internet, parkování. SPA: solárium, terasa s výhledem na moře, fitness, turecké lázně, sauna, jacuzzi, masáže a léčebné procedury.

Pláž

190 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h.

Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenze formou bufetu, služby českého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 1,0 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Fakultativní příplatky hrazené na místě

dětská postýlka 7,50 €/pokoj/noc, lednička 3 €/pokoj/noc.

Příplatky

jednolůžkový pokoj od 820 Kč/os./noc do 1670 Kč/os./noc dle termínu, plná penze 210 Kč/os./noc, výhled na moře 370 Kč/pokoj/noc, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

3. a 4. osoba na přistýlce 50%, 1. dítě do 12 let na přistýlce ZDARMA, 2. a 3. dítě do 12 let na přistýlce 50%.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně a Gironě.

Informace o letovisku

Původně rybářské městečko je v dnešní době jedním z největších v této oblasti. Písečná pláž s pozvolným i prudším vstupem do moře je dlouhá 4 km. Uprostřed této pláže vybíhá do moře skalisko zvané Sa Palomera, které rozděluje pobřeží na Costa Bravu a Costa del Maresme. Podél moře se táhne promenáda až do centra města a tvoří velmi pěknou kulisu. Klidná atmosféra lázeňského střediska se starým rybářským přístavem, hradem a středověkými strážními věžemi určila letovisko, aby se stalo oblíbeným a velmi navštěvovaným místem a cílem mnoha turistů. Pohled z hory Sant Juan týčící se nad městečkem je nezapomenutelným zážitkem, stejně tak jako návštěva obchůdku v úzkých uličkách, rybí trhy, nebo tradiční trh s ovocem a zeleninou. K návštěvě zve botanická zahrada Mar i Murtra se svou poutavou sbírkou rostlin a mnoho dalších zajímavostí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING