Filtr

Charakteristika

hotel se nachází ve 2. linii od pobřežní promenády, v klidném místě na okraji letoviska. Jedná se o partnerský hotel hotelu Blaucel, klienti mohou využívat společné zařízení obou těchto hotelů. Je vhodný pro strávení rodinné dovolené a romantických pobytů pro páry.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek (2. přistýlka pouze pro dítě) mají vlastní sociální příslušenství, TV/SAT, telefon, klimatizaci, balkon a trezor (za poplatek).

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, možnost dokoupení plné penze, či programu all inclusive.
ALL INCLUSIVE: plná penze, víno a voda u obědů a večeří. V baru zpravidla od 10:00 do 23:00 hod. místní alkoholické nápoje – pivo, víno, destiláty atp., nealkoholické nápoje – káva, čaj, voda atp. Občerstvení během dne dle aktuální nabídky hotelu.(pizza, hot-dogy, hamburgery, zmrzlina, ovoce,...)

Vybavenost

recepce, bazén, terasa s lehátky a slunečníky, restaurace, bar, výtah, dětské hřiště, animace. Za příplatek: Wi-Fi, internet, parkování. Společné zařízení s hotelem Baucel: krytý bazén, kongresový sál, Mini-club, SPA: solárium, terasa s výhledem na moře, fitness, turecké lázně, sauna, jacuzzi, masáže a léčebné procedury.

Pláž

200 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenze formou bufetu, služby českého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 1,0 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Fakultativní příplatky hrazené na místě

Dětská postýlka 7,50 €/noc, lednička 3 €/pokoj/noc

Příplatky

jednolůžkový pokoj od 620 Kč/os./noc do 700 Kč/os./noc dle termínu, plná penze 210 Kč/os./noc, all inclusive 620 Kč/os./noc, all inclusive dítě 470 Kč/os./noc, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

3. osoba na přistýlce 50%, 1. dítě do 12 let na přistýlce ZDARMA, 2. dítě do 12 let na přistýlce 50%.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně a Gironě.

Informace o letovisku

Původně rybářské městečko je v dnešní době jedním z největších v této oblasti. Písečná pláž s pozvolným i prudším vstupem do moře je dlouhá 4 km. Uprostřed této pláže vybíhá do moře skalisko zvané Sa Palomera, které rozděluje pobřeží na Costa Bravu a Costa del Maresme. Podél moře se táhne promenáda až do centra města a tvoří velmi pěknou kulisu. Klidná atmosféra lázeňského střediska se starým rybářským přístavem, hradem a středověkými strážními věžemi určila letovisko, aby se stalo oblíbeným a velmi navštěvovaným místem a cílem mnoha turistů. Pohled z hory Sant Juan týčící se nad městečkem je nezapomenutelným zážitkem, stejně tak jako návštěva obchůdku v úzkých uličkách, rybí trhy, nebo tradiční trh s ovocem a zeleninou. K návštěvě zve botanická zahrada Mar i Murtra se svou poutavou sbírkou rostlin a mnoho dalších zajímavostí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING