Blanes / Hotel Esplendid

od 7 290
doprava Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Klimatizace
WiFi

Filtr

Charakteristika

oblíbený hotel je situován 5 minut cesty od centra letoviska s mnoha bary, restauracemi a obchody. Vyznačuje se malou zvláštností, která stojí za povšimnutí, nepodávají se zde alkoholické nápoje, ani produkty z vepřového masa. Pokoje jsou pohodlně zařízené, některé byly v roce 2014 renovovány. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi. Na své si zde přijdou i sportovci, kteří si mohou zahrát tenis, squash, nebo si zacvičit ve fitness centru.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální příslušenství, telefon, TV/SAT, klimatizaci, balkon, WiFi (za poplatek) a trezor (za poplatek).

Stravování

polopenze v hotelové restauraci formou bufetu, možnost dokoupení plné penze.

Vybavenost

zahrada, bazén s lehátky a slunečníky, venkovní bar, dětský koutek, restaurace, bar, výtah, společenská místnost, krytý bazén, animace pro děti. Za příplatek: trezor, fitness, internet, WiFi, tenisový kurt, sauna, billiard.

Pláž

250 m, hrubý písek, prudší vstup do moře.

Nástup na ubytování

sobota od 13 h. Na vyžádání je možno zajistit ubytování v jiném termínu než sobota-sobota, nebo s jiným počtem nocí.

Cena zahrnuje

ubytování 7 nocí/os., 7× polopenze formou bufetu, služby českého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Povinné příplatky hrazené na místě

turistická taxa 0,50 €/os./noc (týká se osob starších 15-ti let).

Příplatky

jednolůžkový pokoj 650 - 980 Kč/os./noc dle termínu, plná penze 180 Kč/os./noc, cestovní pojištění Uniqa.

Slevy

3. osoba na přistýlce 20%, 1. dítě do 13 let na přistýlce v období 22.6.-23.8. 50%, v ostatních termínech ZDARMA, 2. dítě do 13 let na přistýlce 50%.

Poznámka

Na základě individuální poptávky zajistíme transfer z letiště v Barceloně.

Informace o letovisku

Původně rybářské městečko je v dnešní době jedním z největších v této oblasti. Písečná pláž s pozvolným i prudším vstupem do moře je dlouhá 4 km. Uprostřed této pláže vybíhá do moře skalisko zvané Sa Palomera, které rozděluje pobřeží na Costa Bravu a Costa del Maresme. Podél moře se táhne promenáda až do centra města a tvoří velmi pěknou kulisu. Klidná atmosféra lázeňského střediska se starým rybářským přístavem, hradem a středověkými strážními věžemi určila letovisko, aby se stalo oblíbeným a velmi navštěvovaným místem a cílem mnoha turistů. Pohled z hory Sant Juan týčící se nad městečkem je nezapomenutelným zážitkem, stejně tak jako návštěva obchůdku v úzkých uličkách, rybí trhy, nebo tradiční trh s ovocem a zeleninou. K návštěvě zve botanická zahrada Mar i Murtra se svou poutavou sbírkou rostlin a mnoho dalších zajímavostí.

Mapa polohy hotelu

TEST RATING